Rüyada Kazağı Ters Giymek Görmek

Haziran 27, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada kazağı ters giymek görmek ne anlama gelir, Rüyada kazağı ters giymek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada kazağı ters giymek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada kazağı ters giymek görmek islami anlamı nedir, Rüyada kazağı ters giymek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kazağı ters giymek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kazağı ters giymek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kazağı ters giymek görmek nedir? kazağı ters giymek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kazağı ters giymek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kazağı ters giymek görmek

Rüya temaları aynaya bakmak, koyu renkli kazak, kazağı ters giydiğimi

Merhaba, ben 26 yaşında, bekar ve öğrenci bir bayanım.

Rüyamda koyu renkli bir kazağı ters giydiğimi gördüm. Yanımdaki arkadaşlarım ise kazağı ters giydiğimi gördükleri halde beni hiçbir şekilde uyarmıyorlardı.

Daha sonra aynaya baktığımda kazağımın ters giyilmiş olduğunu farkedip üzülüyordum.

Rüyanın Açıklaması:

31 Mart 2010, 01:20

Merhaba,

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda bir iç muhasebe sorunu, bir kişilik çatışması yaşadığınızı işaret etmektedir.

Bu çatışmanın nedeni, büyük ihtimalle savunduğunuz değerlerle geleneksel değerler arasında bir denge arayışı olabilir

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *