Rüyada Kedinin, Yavru Kedi Yemesi Görmek

Eylül 18, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek islami yorumu, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek neye çıkar, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek nedir? Kedinin, yavru kedi yemesi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Kedinin, yavru kedi yemesi görmek

Ben 20 yaşında, bayan bekar bir üniversite öğrencisiyim.

Sizden yorum almak istediğim rüyamı gece yarısı gördüm. Rüyamda; gündüz vaktinde anneannemin evinin salonundaki kanepesinde oturuyordum. Kanepenin üstünde 15 cm. büyüklüğünde -bir avuç boyu kadar- açık kahve tonlarında bir yavru kedi yuvarlanıyor, oynuyordu.

Karşıdan büyük bir kedi, bir yavru kediye bir bana bakıyordu. Ben o kediyi yavru kedinin annesi olarak tahayyül ettim. Bir anda kanepenin arkasından başka bir büyük kedi fırlayarak yavru kediyi bir lokmada yuttu.

Kanepenin yastığıyla yavru kediye saldıran büyük kediye vurarak onu engellemeye çalıştım. Ancak çabalarım yetersiz kalmış, büyük kedi yavru kediyi ham diye yutmuştu. Ben de bu olayın üzerine üzüldüm ve o üzgün ruh haliyle uyandım.

Bu rüyayı göreli iki üç gün oldu. Ancak hala unutabilmiş değilim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tüm ruyabul. com yorumcularına şimdiden içtenlikle teşekkür ediyorum.

Rüyanızın Manası:

29. 02. 2012 / 22:09 tarihinde gönderilmiş
Merhaba,

Gördüğünüz rüya, evinizde şu anda bazı sıkıntılar çektiğinizi ( maddi, manevi yada özel, bunu siz bilebilirsiniz ), bu sıkıntınızın sizin iç dünyanızı olumsuz etkilediğini, belkide bu yüzden sevdiklerinizi fazlasıyla ihmal ettiğinizi, ancak bir kadının desteği veya yol göstermesiyle bu sıkıntıları aşıp, rahata ve huzura erceğinizi işaret etmektedir.

Huzurlu ve başarılı günler dilerim.

İpuçları: anneannemin evi, kanapede oturmak, açık kahve kedi, kedi, yavru kedi, ufak kedi, büyük kedi, kediye vurmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273