Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Ağustos 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek islami yorumu, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek neye çıkar, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Kırmızı gelinlik görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Kırmızı gelinlik görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Kırmızı gelinlik görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Kırmızı gelinlik görmek nedir? Kırmızı gelinlik görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Kırmızı gelinlik görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Kırmızı gelinlik görmek

Rüya unsurları amcanın kizı, gelinlik giymek, düğün töreni, dügün salonu, fare sesleri, küçük fareler, çantada fare, uçan baliklar, balığın uçması, tuvalete gitmek

Amcamin kizinin dügünü oluyormus. Gelin kırmızı gelinlik giyinmis fakat dügün salonunun her yerinden fareler ötüsüyor.

Her yerde küçük fareler dolasiyor ve bundan dolayi korku yasiyorum, hep ayaklarimi havaya kaldiriyorum ve aniden çantamdan bir fare çikiyor herseyden tiksiniyorum.

Bir ara tuvalete gidiyorum ve her yerden balık uçuyor.

Rüyanızın Manası:

Rüyada kırmızı renk duygusal ilişkiler, büyük bir tutku ve hassasiyeti simgeler.
Rüyada gelinlik murada ermeye yorumlanır
Rüyada küçük fare eşler arasında anlaşmazlık işaret edebilir.
Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır.
Ruyada balik görmek en iyi rüyalar arasında birincidir.
Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir.

Sonuç olarak rüyanız,
* gerçek yaşamda bekar iseniz duygusal olarak bağlı olduğunuz kişi ile murada ereceğinizi fakat kafanızda uyumla ilgili sorular olduğunu ancak sonunda mutlu olacağınızı,
* gerçek yaşamda evli iseniz eşinize büyük bir tutku ile bağlı olduğunuzu, fakat bazı sorunlar yaşadığınızı ancak sonunda huzura, servete kavuşacağınızı simgelemektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

  1. GÜHER diyor ki:

    Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

  2. AYSU diyor ki:

    İslami rüya tabirleri denildiği zaman bu siteyi tek geçerim. Arkadaşlarıma da öneriyorum. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

  3. UMAY diyor ki:

    Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sitenizi sürekli takip ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *