Rüyada Kız Çocuğu Ağlaması Görmek

Haziran 21, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek islami yorumu, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek neye çıkar, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek nedir? kız çocuğu ağlaması görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kız çocuğu ağlaması görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kız çocuğu ağlaması görmek

Rüya temaları gece karanlığı, ağlayan çocuk, Görünmeyen varlıklar, varlığın boğazını tutmak, Çocuk korkutmak

Rüyamda gecenin karanlığı. Evdeyken dışarıdan bir kız çocuğu ağlaması duyuyorum. Koşarak sokağa çıktığımda yerde dizlerinin üzerine korkudan çökmüş bir kız çocuğu görüyorum ağlarken.

Görünmeyen bazı varlıklar ona zarar vermek istiyor ve oda korkmuş. Kızı kucaklayarak sıkıca sarılıyorum ve “sakın korkma” diyorum, ben varım artık. Ama kim tanımıyorum o kizı, yabancı birisi.

Sonra hiddet ve öfke ile ayağa kalkarak bağırıyorum: “Sıkıysanız bana gelin, yiyorsa gücünüz, yetiyorsa varsa cesaretiniz benim karşıma çıkın” diye, gecenin karanlığında o görmediğim ama var olduklarını hissettiğim varlıklara karşı bağırarak meydan okuyorum. Elimi boşluğa yumruk yumruk sallıyorum. Sonra birden görmediğim bir varlığın boğazından sıkıca tutuyorum ve sıktıkça sıkıyorum. Hadi diyorum varsa gücün bana yetsin. Çocuk korkutmak kolaydır, gücün yetiyorsa kurtul elimden diyorum o varlığa ama ne konuşuyor nede elimden kurtulabiliyor. 08 Şubat 2012

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *