Rüyada Kız Kardeşi Görmek

Eylül 30, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kız kardeşi görmek islami rüya tabirleri, Rüyada Kız kardeşi görmek dini anlamı nedir, Rüyada Kız kardeşi görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada Kız kardeşi görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Kız kardeşi görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Kız kardeşi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Kız kardeşi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Kız kardeşi görmek nedir? Kız kardeşi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Kız kardeşi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Kız kardeşi görmek

Rüya başlığı kız kardeşim

Ruya detayı 23 yaşındayım, bekarım, tekstil mezunuyum ve işsizim.

Normalde çok fazla rüya görmem ama bugün rüyamda kız kardeşimi evli gördüm evlendiği kişiyi tanımıyorum.
Uzun boylu biri aynı evdeler. Nikahları daha olmamış sanırım çünkü nerede olacağını konuşuyoruz. Evlendiği kişinin babaannesi ve dedesi de orada mutfakta oturuyorlar.

Oturdukları ev dayımların evine benziyor. Kız kardeşimle ben kare bir masanın kenarında oturmuş tv izliyoruz, konuşuyoruz.

Kız kardeşimin daha önce bir ilişkişi olduğunu bildiğim için, muhammed ne dedi bu duruma diye soruyorum.
Oda arkadaşının onu rahat bırakmadığını sölüyor ama keyfi yerinde konuşurken. Bu arada izlediğimiz tv mavi ve sürekli yazılar geçiyor. Daha sonra babaannesi odaya geliyor. Kız kardeşim ayağa kalkıp beyaz tülün arkasına geçiyor. Babaanne diye sesleniyo, babaannesi de benle dost olmaya çalışma diyor şakalaşarak.
Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirimm teşekkürler

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273