Rüyada Kız Kardeşinin Evlendiğini Görmek

Temmuz 19, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek islami yorumu, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek neye çıkar, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek nedir? kız kardeşinin evlendiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kız kardeşinin evlendiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kız kardeşinin evlendiğini görmek

Merhabalar ruyabul ekibi;

Rüyam da kız kardeşim evleniyormuş ve düğün alanı bayağı bir genişti. İnsanların arasına karışırken o sırada dans müziği çalıyor ve ben kardeşimi dansa kaldırıyorum.

O sıra da ağlamaya başlıyorum hıçkıra hıçkıra. Kardeşime diyorum ki “kimse görmesin, yüzümü sakla, ben seni çok seviyorum” gibi övgüler yağdırıyorum.

Daha sonra başka bir mekana geçiyorum ve annemle tartışıyorum. Uyku da anneme bağırarak kalkıyorum.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim..

İyi çalışmalar

Gönderen Yakup.

Rüyanın Tabiri:

Yakup Merhaba,

Hakkında hiç bir bilgi vermemişsin, yaşın, mesleğin benzeri. Aynı şekilde kız kardeşin hakkında da bilgi yok. Evli mi bekar mı? Bunlar rüyanın açıklaması açısından neredeyse şart olan bilgiler. Ben aşağıda rüyanın an unsurlarının açıklamalarını sıralıyorum. Mesajı kendin tespit edebilirsin.

Rüyada Kız kardeş, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder.

Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir.

Düğün alayı görmek, aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kâr edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine işaret eder.

Rüyada dans etmek, dansetmek, dansettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder.

Anneyle tartışmak, anneye bağırmak, anne ile tartıştığını, annesine bağırdığını görmek uyanık hayatınızda doğruluktan sapıp yanlıs yola gittiğinizi temsil eder.

Rüyanın unsurları: kız kardeş, birinin evlendiğini, düğün alayı, dans müziği, dans etmek, ağlamaya başlamak, anneyle tartışmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Kız Kardeşinin Evlendiğini Görmek

  1. DESTEGÜL diyor ki:

    Rüya tabirleri olarak ne aradıysam sitede var. Gerçekten helal olsun. Tasarım da çok sade.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *