Rüyada Kocasını Görmek

Eylül 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada kocasını görmek islami rüya tabiri, Rüyada kocasını görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada kocasını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kocasını görmek ne anlama gelir, Rüyada kocasını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kocasını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kocasını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kocasını görmek nedir? kocasını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kocasını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kocasını görmek

32 yaşındayım iki aylık hamileyim ikinci bebeğimizi bekliyoruz.

sabah rüyamdan korku içinde uyandım.

çok kalabalık bir aile toplantısındayız (düğün gibi ama herkes aynı yerde değil. ) kuzenimle biR yerden geçerken biR anda eşimi görüyorum. Yanına gidiyorum önce farketmiyorum sonra biR bakıyorum ki sol gözü kıpkırmızı, “noldu sana” diyorum ve kizımızın gözünü cimciklediğini söylüyor ve tekrar dikkatlice baktığımda gözünün içinden bir parça koptuğunu görüyorum, öyle üzülüyorum ki “korkma” diyor, “nasıl korkmayım şu gözüne bak kıpkırmızı” diyorum, “o kan” diyor ve gözünde kırmızılıktan başka ufacık bir göz bebeği belirtisi görüyorum. “Doktor düzelicek dedi” diyor, “üzülme” diyor ısrarla.

Sonra bir eve giriyorum, hiç bilmediğim bir yer, bir anda yüzümün uyuştuğunu hissediyorum, kuzenime “bana tokat at” diyorum, önce şaşırıyor, bağırıyorum “bana tokat at” diye ama atmıyor, yüzüme felç geliyor, derken yüzümün tek tarafına felç geliyor, yüzüm bir yamuluyor bir düzeliyor, sonra dışarı fırlayıp her önüme gelene yalvarıyorum “biri bana tokat atsın bişi yapın” diye ama kimse vurmuyor, “sana kıyamayız, nasıl vururuz” diyorlar.

Derken çığlık çığlığa bağırmaya başlıyorum “öldürecem kendimi, bileklerimi kesicem, biri bişi yapsın” diye feryadlar ediyorum.

Derken uyandım ve bu rüyanın hala ürpertisini taşıyorum. Hayırlar olsun inşallah. Korku filmi gibiydi yorumlarsanız sevinirim.

Mutlu günler dilerim.

Rüyanın Açıklaması:

07 Temmuz 2012, 17:56

Merhaba,

Hamilelikte anne adayları Aydınlanma, Bilgi, Kavrama, Bilinç, Anlama, Nazar konularında bu tür endişe verici rüyalar görürler ve çok yaygındır.

Rüyanız bilinçsiz düşüncelerinizin yüzeyine gelmiş olduğunuzu, onları anlamak ve çözmek için çaba sarf ettiğinizi göstermektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273