Rüyada Konuşan Kuş Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada konuşan kuş görmek ne anlama gelir, Rüyada konuşan kuş görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada konuşan kuş görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada konuşan kuş görmek islami anlamı nedir, Rüyada konuşan kuş görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada konuşan kuş görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada konuşan kuş görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada konuşan kuş görmek nedir? konuşan kuş görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada konuşan kuş görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada konuşan kuş görmek

Merhaba. Ev almaya gitmeden bir gün önce bir rüya gördüm.

Rüyamda annemle beraberdik, ertesi gün gideceğimiz evi beğenmedik almaktan vazgeçtik. Ev sahibi bu sefer kuş satmaya çalıştı. İki kuş vardı, biri güzel hoş bir kuştu cinsini hatırlamıyorum büyük ihtimalle muhabbet kuşu. Diğeri ise gövdesi kırmızı, başının bir kısmı kırmızı bir kısmı yeşil konuşan bir baykuştu.

Baykuş sürekli ağlıyor, bana yalvarıyor, “beni al” diyordu. Kendisine işkence edildiğini, üzerinde sigara söndürüldüğünü, dövüldüğünü söyledi kuş. “İlle beni al” diye ağladı, bende anneme “ne olur bunu alalım” dedim.

Sonrasını hatırlamıyorum.

Rüya Yorumu:

Satın almak üzere ev bakmak Bu rüya duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder.

Ev sahibinin ev yerine size kuş satmaya çalışması, yukarıda yapılan yorumu haklı çıkarmakta, sakin kafaya sahip olmak gerektiğini, karşınıza zihin yorgunluğununuzdan yararlanmaya çalışanlara karşı dikkatli olmak göstermektedir.

Rüyada konuşan hayvan görmek, Hayvanların rüyada konuştuğunu görmek, insanın doğa üstü bir kabiliyetini ve süper gücünü temsil eder, onun bize vermek istediği mesaj, akıl ve zeka sahibi olmayı belirtir. Rüyada konuşan hayvanın başka bir yorumu ise başarmak istediğiniz herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyanın unsurları: ev almak, ev bakmak, ec sahibi, muhabbet kuşu, baykuş, kuşun konuştuğunu, baykuşla konuşmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *