Rüyada Kötü Kadın Olduğunu Görmek

Ekim 12, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek islami yorumu, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek neye çıkar, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kötü kadın olduğunu görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kötü kadın olduğunu görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kötü kadın olduğunu görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kötü kadın olduğunu görmek nedir? kötü kadın olduğunu görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kötü kadın olduğunu görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kötü kadın olduğunu görmek

Selam. Anlatması hoş değil bu tür rüyaları. Öncelikle yatmadan önce bir arkadaşımla telefonda sohbet ettim. Borçlarımdan bahsettim, ödemede çok zorlandığımı elimdeki avucumdakini borca verdiğimden bahsettim, sonrasın uyudum.

Rüyamda kardeşim var otobüslerde kalabalık ortamlardayım. “Bu böyle olmayacak, ben zorda olsa birkaç kişi ile birlikte olayım, borcumu ödeyeyim” diye aklımdan geçiriyorum. “Babam satar beni” diyorum.

Sonra bir caddedeyiz. Babamla müşteri arıyoruz. Yaşlı bir adamla birlikte olduğumu görüyorum, tanımadığım biri, “tövbe estağfurullah” zevk aldığımı görüyorum.

Bu nedir, nasıl biçim bir rüyadır. Sabah kalktım her zamanki gibi namaz kıldığım sol yanıma 3 defa tükürdüm.
Saygılarımla

Bekar bayanım.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273