Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Eylül 5, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada koyun sürüsü görmek ne anlama gelir, Rüyada koyun sürüsü görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada koyun sürüsü görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada koyun sürüsü görmek islami anlamı nedir, Rüyada koyun sürüsü görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada koyun sürüsü görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada koyun sürüsü görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada koyun sürüsü görmek nedir? koyun sürüsü görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada koyun sürüsü görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada koyun sürüsü görmek

Merhaba. Uyelik ismim irem-77

Ruyamda sokakta bir koyun surusuyle karsilasmistim. Aralarinda küçük kuzular da vardi, baktim icim gitti ne tatlilar diye. Ama sayamayacagim kadar fazla koyun vardi. Arkamda da bir kac kişi koyunlari suruden ayrilip gelsin diye bekliyordu.

Birden yere baktigimda siyah beyaz bir kedi gordum, kafasi kopuktu, sanki koyun surusu ustunden gectiği icin oyle olmustu.

Ne anlama geliyor? lutfen yorumlayin

Rüya Tabiri:

Rüyada koyun sürüsü görmek Kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. Bakınız koyun sayfası.

Rüyada kuzu görmek hile simgeler. Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır.

Rüyanızdaki kafası kopmuş kedi ise gerçek yaşamınızda çevrenizde şanssızlık yaşayan bir bayan olduğunu işaret etmektedir.

Bana göre rüyanız, çevrenizdeki şanssızlık yaşayan bayan gibi şanssızlık yaşamamak için dikkatli olmanız gerektiğini, ayaklarınızın üzerinde durmayı başarmanız, kuzunun kurda yem olduğu gibi sizinde kötü insanlardan sakınmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyanın unsurları : koyunlar, bir sürü koyun, kuzular, küçük kuzu, siyah beyaz kedi, kafasız kedi

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273