Rüyada Kurbanlık Görmek

Temmuz 4, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Tabirleri.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Kurbanlık görmek islami rüya tabirleri, Rüyada Kurbanlık görmek dini anlamı nedir, Rüyada Kurbanlık görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada Kurbanlık görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Kurbanlık görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Kurbanlık görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Kurbanlık görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Kurbanlık görmek nedir? Kurbanlık görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Kurbanlık görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kurbanlık hayvan görmek Adak, Niyet, Dilek ve Dua anlamlarını simgeler.

Kurban kesmek, hayvan kesmek, Kurbanlık hayvan kestiğini görmek Adağını yerine getirmek manasını taşır.

Kurbanlık hayvanı kesemediğini görmek, Kendini cezalandırmak eğiliminde olduğunuz anlamını ifade eder.

Haram hayvan yada kurban kesilmesi caiz olmayan hayvanı kurban etmek, yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ifade eder. Bunlar söyledikleri ile yaptıklarının farklı olması, inancında şüphe, haram veya yalana meyil vb.

Haram hayvan: at, köpek, eşek, domuz gibi dinimizce yenmesi yasak hayvanlar.
Kurban edilmesi caiz olmayan hayvan: koyun, keçi, dana gibi kurban edilmesi mümkün olan hayvanlardan bir veya iki gözü kör, hasta, topal, bir yeri kırık hay­vanların kurban edilmesi caiz değildir.

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Kurbanlık Görmek

  1. DİCLE diyor ki:

    Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda görmüştüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *