Rüyada Kuşların Öldüğünü Görmek

Temmuz 30, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada kuşların öldüğünü görmek islami rüya tabiri, Rüyada kuşların öldüğünü görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada kuşların öldüğünü görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada kuşların öldüğünü görmek ne anlama gelir, Rüyada kuşların öldüğünü görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kuşların öldüğünü görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kuşların öldüğünü görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada kuşların öldüğünü görmek nedir? kuşların öldüğünü görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada kuşların öldüğünü görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada kuşların öldüğünü görmek

büyük bir yatak odası içerisindeyim. heryere yatak serilmiş yerde divanda güzel ve temiz bir oda bir anda üç tane büyük kuş omuzlarıma konuyor ve omuzlarıma çiş yaptılar daha sonra aniden ölüp düstüler.

Daha sonra birden yatakların içerisinden siyah böcekler çıktı onları orada hemen ayaklarımla basarak öldürdüm. Lütfen bana yorum yapın bu rüyadan etkilendim. Kolay gelsin.

Rüyanızın Anlamı:

23. 05. 2012 / 12:31 tarihinde gönderilmiş

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda idealleriniz veya özgürlük umutlarınızda önemli beklentileriniz, her şey dilediğiniz gibi giderken meydana gelen bir şey sonucu büyük bir hayal kırıklığı yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyanız, Bu olay sebebiyle aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığınızı ifade ederken böcekleri öldürmeniz yakın bir zamanda rahata erme, feraha ulaşma, sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama kavuşacağınızı simgelemektedir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Kuşların Öldüğünü Görmek

  1. GÜLSÜN diyor ki:

    Bu rüya hakkında daha çok rüya yorumu istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *