Rüyada Lavaş Yediğini Görmek

Temmuz 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada lavaş yediğini görmek islami yorumu, Rüyada lavaş yediğini görmek neye çıkar, Rüyada lavaş yediğini görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada lavaş yediğini görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada lavaş yediğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada lavaş yediğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada lavaş yediğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada lavaş yediğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada lavaş yediğini görmek nedir? lavaş yediğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada lavaş yediğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada lavaş yediğini görmek

Merhabalar,

Ben evli ve iki küçük çocuk annesiyim. Ev hanımıyım. En son dün yaklaşık 3 yıl önce vefat eden annemi çok özlediğimi ve çok hasret çektiğimi hissettim. Onu rüyamda görmek istedim en azından. Hasret gidermek istedim. Orada iyi bir halde mi yoksa azapta mı olduğunu merak ettim. ve iyi olması için dua ettim.

Gece rüyamda eşim ve bir arkadaşımla birlikte dışarıdaydık. Acıktığımızı fark ettik ve bir mekana gittik ekmek vs almak için. Eşimle birlikte bir dolabı açtık, karanlık bir dolaptı ve orada lavaşa benzeyen ekmekler vardı. Onlardan aldık. Ben taze olanları seçtim.

Sonra ayrı kutular gördük, bir tanesini açtım ve içerisinde çok fazla vardı. Baktım kutunun üzerinde 1001 yazıyordu. İçerisinde 1001 tane varmış ama o kadar sığacak kadar büyük değildi kutu. Sonra o kutuyu mu yoksa başka bir kutu mu bilmiyorum aldık. Açtık ve o ekmeklerin arasında marul ve başka şeyler de vardı hatırlamadığım, yemeye başladık eşimle.

Çok lezzetliydi, çok beğenmiştik, biz onu yemekle meşgulken arkadaşım da diğer tarafta ücreti ödemeye çalışıyormuş. Ödedikten sonra yanımıza geldi, ona da çok beğendiğimizi söyledik, orada uyandım.

Bu rüya ne anlama geliyor olabilir ve rakamı çok net gördüğüm için bizim için bir anlamı var mıdır merak ettim. En kısa zamanda cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Rüya Yorumu:

Merhaba.

Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.
Rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir.
Ekmek yemek, ekmek yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade eder.

Rüyada sayı görmek , sayılar maddi kazanç ve eşyaları ifade ederler. Rüyada sayılar çok kişisel önemli mesajlar verebilirler, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir. Bu sayilar sadece size özel bir tarih, adres, yaş, ya da anlamlı bir şey ve önemli bir bilgiyi temsil edebilir.

Rüyada bazı sayıları duyabilirsiniz. Bu sizin için uyarıcı bir mesaj olabilir daha az uyu, daha çok çalış, daha yavaş git, daha az harca gibi.

1001 sayısı hakkında ben bir yorumda bulunamıyorum. Akla gelen ilk ihtimal 10. ayın birinci günü olabilir. Benzer şekilde bunun sizin için bir şey ifade edip etmediğini düşünün.

Rüyanın unsurları: ekmek almak, dolap, lavaş, ekmekler, kutular, 1001, marul, sayı

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *