Rüyada Mavi Gözlü Sarışın Bir Erkek Bebek Görmek

Eylül 12, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek islami rüya tabirleri, Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek dini anlamı nedir, Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek nedir? mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek

24 yaşında üniversite hemşirelik bölümü öğrencisiyim Ve bekarım haliyle.

Sevdiğim adamla 4 ay öncesinde ayrıldık. Ayrıldıktan sonra onu da defalarca rüyamda gördüm. Sarışın ve mavi gözlüydü o da. Akşam Rüyamda mavi gözlü sarışın bir erkek bebeğim olduğunu görüyorum. Yanlış hatırlmıyorsam eğer ondan oluyordu bu bebek.

Daha sonra kucağıma aldığımda başının kenarında bir kanlı yara kabuğu görüyorum ve hemşire onu oradan alınca yaranın yeri beyaz normal halini alıyor. Kandan eser kalmıyor o sırada ağlıyor ama göğsüme yatırdığımda susuyor. Çok merak ediyorum.

Ne anlamda olduğunu?? Kan rüyayı bozuyor diyorlar ama kan yok oluyor o yüzden merak içerisindeyim. cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler.

Rüyanın Açıklaması:

19. 06. 2012 / 00:33 tarihinde gönderilmiş

Merhaba,

Bana göre rüyanız yorumlanabilir kategorsinde bir rüya değil, çünkü iki açıdan böyle düşünüyorum.

1. insanlar sevdiklerini kaybettiklerinde sık sık onları veya onlar hakkında rüya görürler. Eşinde ayrılmak, sevgilisinden ayrılmak, eşin vefatı, annenin ölümü vb. gibi.

2. rüyanız yanı zamanda uyanık hayatınızda fazlaca kafanızı taktığınız bir konunun yansıması olarak ta düşünülebilir ve bu nedenle yorumlanmaz.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273