Rüyada Ölmüş Abla Görmek

Temmuz 7, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Ölmüş abla görmek islami yorumu, Rüyada Ölmüş abla görmek neye çıkar, Rüyada Ölmüş abla görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Ölmüş abla görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Ölmüş abla görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Ölmüş abla görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Ölmüş abla görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Ölmüş abla görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Ölmüş abla görmek nedir? Ölmüş abla görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Ölmüş abla görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Ölmüş abla, rahmetli ablayı görmek

Ruya detayı yaklaşık 7o gün önce ölen ablamı önce kucağımda tutuyorum ölmüş olduğunu bildiğim için ablama ölmüş olduğunu belli etmemeye çalışıyorum ama ablam ölecekmiyim diyor ben hayır diyorum ama yanımızda ablamın kizıda var ama o evet anane öleceksin diyor

Ben yine hayır diyorum ama ablam kollarımda acı çekmeye başlıyor ben dayanmıyorum ablamın acısına ayağa kalkıyorum, kizı ablamla ilgileniyor ama ablam tekrar ölüyor (ablam kanserden kucağımızda ölmüştü)

Rüya Tabiri:

16 Kasım 2009, 01:11

Merhaba,

Öncelikle değerli ablanıza Tanrıdan rahmet, sizlere sabır diliyoruz.

Rüyanız 1. tür diye tabir ettiğimiz rüya grubuna girmektedir günlük yaşamda sizi çok etkileyen bir olayın etkisinde kalarak görülen rüyalar.

Buradan sizin ablanızı ne kadar sevdiğiniz, değer verdiğiniz anlaşılmaktadır.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Ölmüş Abla Görmek

  1. BELFÜ diyor ki:

    Bu site çok güzel her rüyanın tabiri var gerçekten harika bir site. Hepsini okudum neredeyse sitenin. Tam 12 bin rüya tabiri var sitede. Ne çok rüya görmüşüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *