Rüyada Ölmüş Babanın Geldiğini Görmek

Temmuz 1, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek islami yorumu, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek neye çıkar, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek nedir? Ölmüş babanın geldiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Ölmüş babanın geldiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Ölmüş babanın geldiğini görmek

Rüya ayrıntıları ölmüş baba, mutfak, yeşil masa, yemek yemek, oturma odası, rüyada rüya, kısını kurban etmek, kurban kesmek, kabarık tüylü koyun, kamyonda koyunlar

24 yaşındayım, erkeğim, acıkögretim ögrencisiyim ve bekarım .

Rüyamda 12 yıl önce ölen babamın geldiğini görüyorum.

Mutfakta, yeşil bir masada annemle yan yana oturuyor karşılarında da ben oturuyorum yemek yiyoruz, sonra ben kalkıyorum masadan ve oturma odasına gidip ablamı cagırıyorum .

Rüyamda rüya gördüğümü görüyorum ve ablam 3 gün boyunca her gün kizını kurban etmesini söyleyen bir rüya gördüğünü söylüyor. Evimizin arkasında ablam kizını yatırmış kurban etmek için hazırlık yapıyor, hatta bir tanesini kurban etmiş bile oluyor ama ablamın bir kizı var . (bu arada ablam bu kizı dogmadan önce üçüz çoçugunu düşürdü ) ben önce karşı çıkmak istiyorum ama ALLAH C. C böyle istediyse yapması gerekiyor diyerekten bakmamak için kafamı ceviriyorum.

Komşumuzda kamyondan koyun indiriyor, koyunun tüyleri kabarık ve bembeyaz ama kendileri için getirdiklerini biliyorum .

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Ölmüş Babanın Geldiğini Görmek

  1. KUTSAL diyor ki:

    Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda görmüştüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *