Rüyada Ölmüş Teyzeyi Görmek

Temmuz 16, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada ölmüş teyzeyi görmek islami rüya tabirleri, Rüyada ölmüş teyzeyi görmek dini anlamı nedir, Rüyada ölmüş teyzeyi görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada ölmüş teyzeyi görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada ölmüş teyzeyi görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada ölmüş teyzeyi görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada ölmüş teyzeyi görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada ölmüş teyzeyi görmek nedir? ölmüş teyzeyi görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada ölmüş teyzeyi görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada ölmüş teyzeyi görmek

Merhaba,

Teyzem 3 hafta önce vefat etti. Bizim ailede sürekli olarak benim rüyama giriyor.

Bir keresinde beyazlar içinde odanın kapısının önünde dikilmiş gülerek “gel kızım sarıl bana” diyordu, bende gidip sarılıyordum.

Bir keresinde de teyzem bize oturmaya gelmiş, yanına gidip öyle sarılıyorum ki anlatamam, ben onu öpüyorum, o beni öpüyor, birbirimize sıkı sıkı sarılıyoruz. Rüyamda onun öldüğünü biliyorum ve içimden “Selvi, teyzene sıkı sıkı sarıl, bir daha onu göremezsin diyordum.

Acaba bu ne anlama geliyor? beni bilgilendirirseniz sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Gönderen Selvi.

Rüya Yorumu:

Selvi Merhaba,

Öncelikle sevgili teyzenize Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabırlar diliyorum.

İnsanlar kaybettikleri sevdikleri kişileri sık sık rüyalarında görürler. Bu ölümü kabullenememek, kayıp acısı ve özlemlerin yansımasıdır ve bu rüyalar yorumlanmazlar. Çünkü bir mesaj vermezler, hasretin yansımasıdır.

Zaman geçtikçe, insandaki kaybetme acısı azaldıkça rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlar.

Sizin acınız çok acı ve kayıp çok taze. Bu yüzden rüyanız yorumlanmaz.

Rüyanın unsurları: rahmetli teyze, beyaz kıyafet, ölüye sarılmak, ölmüş birini öpmek, ölü tarafından öpülmek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *