Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

Temmuz 24, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada ölünün dirildiğini görmek ne anlama gelir, Rüyada ölünün dirildiğini görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada ölünün dirildiğini görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada ölünün dirildiğini görmek islami anlamı nedir, Rüyada ölünün dirildiğini görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada ölünün dirildiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada ölünün dirildiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada ölünün dirildiğini görmek nedir? ölünün dirildiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada ölünün dirildiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada ölünün dirildiğini görmek

Selam,

Dün gece rüyamda ölmüş annaanem dirildi ve hasta idi, rüyamda saçları dökülüyor diye ağlıyordu, sonra ona sarildim ve tekrar can çekişmeye başladı, o esnada babam ve kizkardeşim onlara ben söyledim diye beraber kelime-i şahadet getirdik, bunu 2 kere devamladik, sonra annanem beni kucagimda öldü ve gittikçe eridi, aniden bebek oldu, benim kizım bunu gördü ve “aaa o öldü” diye ağladı ama ben “hayır canım yok öyle bişey” dedim ve onu öptüm, annenimide bir kaç kez öptüm, sonra onu yatirdim.

Hatırlamadığım biri yemek yiyordu o da sordu “ölumu var burada” bende “hayır yok sen devam Ye” dedim.

Benle kizkardeşim orada oturup cuma için mevludu düşünürken bir yasli dede geldi, çok tatlı yüzü vardı, bizi bir yere götürdü, çok çok geniş olan bir merdivenden bize “çıkın” dedi, bizde bir kaç basamak çıktık. Sonra “hayır olmaz” dedik arabaya bindik, ben denizi gördüm ve dedim ki “allahım bu istanbul denizi kadar güzel yer mi var” içim açıldı, sonra başım ağrıdı ve fakir çingene çocuğu bana giripin sattı, bende aldım ve ağrım gitti, eşimle orada deniz kenarında otururken bir kıskançlık yüzünden hep küstük, ben onu o da beni kiskaniyordu, serkan isminde bir çocuk bana aşık idi.

Sonra uyandım ve çok korkdum bu rüyadan, tekrar uyudugumda iki kizarkadasim benim ile barda içki satıyordu, ben sarhoş oldum ve bu sarhoslugumu bir bardak sudan gideceğini biliyordum, istedim Elle haraketiyle bir tanesinden anlamadı ama öbürü anladı ve getirdi.

Su an beynim çok karışık, lütfen yardımcı olun allah rızası için aleykum selam.

Gönderen Hazal.

Rüya Tabiri:

Hazal Merhaba,

Rüyanız gerçekten çok ilginç ve önemli.

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda manevi yönden sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi, özellikle dini vazifelerinizi yerine getirme konusunda uyarıcı mesajlar vermekte, iç huzura kavuşmak için bunun şart olduğunu simgelemektedir.

Yaşlı dedeyi gördüğünüz bölüm, hayatınızda önünüzde halletmeniz gereken pek çok sorun olduğunu, bunları çözmek için öncelikle manevi huzura erişmiş olmanız gerektiğini simgelemektedir.

İçki sattığınız son bölüm ise reel hayatta içinde bulunduğunuz manevi boşluğu iyice teyit etmekte, içinde bulunduğunuz duygusal boşluğu derhal gidermeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyanın unsurları: ölüyü diri, ölmüş birini hasta, ölünün saçının döküldüğünü, can çekişme, kelime-i şahadet, grıpin, baş ağrısı, merdiven çıkmak, içki sattığını, alkol aldığını, sarhoş olduğunu

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

  1. ATASOY diyor ki:

    Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda görmüştüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *