Rüyada Pirinç Toplamak Görmek

Ekim 12, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada pirinç toplamak görmek islami rüya tabirleri, Rüyada pirinç toplamak görmek dini anlamı nedir, Rüyada pirinç toplamak görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada pirinç toplamak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada pirinç toplamak görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada pirinç toplamak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada pirinç toplamak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada pirinç toplamak görmek nedir? pirinç toplamak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada pirinç toplamak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada pirinç toplamak

Kimden: Kızılsonia
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 19
Medeni Durumunuz: Bekar

İleti:
Merhaba ben 19 yaşındayım.
Üniversite sınavı için hazırlanıyordum. Bu nedenle dershaneye gidip geliyorum.
Bir gün geceye kadar ders çalıştım ve 2 gibi uyudum. Şu rüyayı gördüm.

Dershane de sıra arkadaşım Bahar ve ben beraber bir yere gidiyoruz. Bir Transporter tipi bir arabaya biniyoruz.Sonra teyzeler felan beraber bir yerde duruyoruz. Burası bir pirinç tarlasıymış ve bizi pirinç toplamak için getirmişler.

Ben şaşkınlık içinde pirinçleri kökünden kökünden söküyorum ama ortam o kadar değişik bir renkte ki akşam desem akşam değil, gündüz desem gündüz değil. Neyse böyle düşünerek sökerken arkadaşıma bakıyorum ucundan ucundan koparıyor ben ona kızıyorum yanlış yapıyorsun diye o da bana kızıyor yanlış yapıyorsun diye. Önümüzde duran teyzeyi gösteriyorum ben, bak o da kökünden koparıyor diye. Sonra o da kökünden koparıyor.

Bir süre sonra ben etrafa bakınıyorum. Pirinç tarlasının tam arkası ormanlık bir alanmış. Ben Bahar’a dönüp diyorum ki ormandan ayı filan çıkmasa bari ben çok korkarım diyorum. Ben cümlemi bitirir bitirmez de biraz uzağımızda ki teyze “kaçın kaçın” diye bağırmaya başlıyor. Ben “ne oldu teyze” diye ona sesleniyorum. Ormandan ayı geliyor buraya doğru arabaya koşun diyor. Biz arabaya koşuyorduk.

Malesef burada uyandım. Acaba benim bu rüyam ne anlama geliyor?
İnşallah hayırlı bir şeydir. Bayağı etkilenmiştim.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273