Rüyada Polisten Kaçmak Görmek

Haziran 22, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Polisten kaçmak görmek islami yorumu, Rüyada Polisten kaçmak görmek neye çıkar, Rüyada Polisten kaçmak görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Polisten kaçmak görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Polisten kaçmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Polisten kaçmak görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Polisten kaçmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Polisten kaçmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Polisten kaçmak görmek nedir? Polisten kaçmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Polisten kaçmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Bu rüyayı ben devamli olarak gormekteyim, yanliz her gördüğümde biraz değişik bir şekilde olmaktadir. Genellikle bir arkadaş grubu halinde başka bir gruptan ayrilyoruz ve kosmaya basliyoruz, genis ova ve vadileri, ormanlari kosarak geciyoruz

Bu kosmamiz cogunlukla, polisten veya yaptigimiz yaramazliklardan kaynaklanıyor, ne zaman polis bizi takip etmeye baslasa bu bir hırsızlık veya banka soymaktan kaynaklandigini rahatlikla soyleyebilirim, biz kacmaya baslayinca artık bu kaçışin bir sonu gelmiyor, kilometrelerce, daglari, ovalari, ormanlari, vadileri, sonsuz bucaksiz alisveris merkezlerini kosarak kacmaktayiz.

Bundan sonra rüyanın ikinci senaryosu basliyor, kisaca dunyanun sonu ani, okuldan, mahalleden, kasabadan tanidigim herkes bir sahilde toplaniyoruz, büyük yatlar var, herkes parti yapmaya basliyoruz, dünyanın en büyük partisi diyebilrim, herkes eglencede.

Partide herkes dünyanın sonunun gelmeden anini en son dakikasina kadar en iyi bir şekilde gecirmeye çalışıyor. Biraz uzakta bulutlarin renginin değiştiğini goruyorum, hava durumuda değişiyor. Gunesli bir hava var ama o anda kar yagmaya basliyor, bu mistik bulutlar çok yavas şekilde gokyuzune sinsice yaklasmaktalar, bulutlar neye yaklassalar onu icine aliyorlar sanki siyah büyük bir tunel gibi. Yeryuzunde bu siyah bulutlarin, yani bu tunelin yutmadigi tek yer bizim parti yaptigimiz sahil kaliyor. Herkes yaklasan bu bulutlara bakmakta dans etmeye devam ediyorlar. O anda uykudan uyaniyorum.

Bu rüyayı ayda bir veya iki , uc ayda bir goruyorum, yillardir bu rüyaları gormekteyim.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *