Rüyada Polisten Yardım Istemek Görmek

Ağustos 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada polisten yardım istemek görmek ne anlama gelir, Rüyada polisten yardım istemek görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada polisten yardım istemek görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada polisten yardım istemek görmek islami anlamı nedir, Rüyada polisten yardım istemek görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada polisten yardım istemek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada polisten yardım istemek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada polisten yardım istemek görmek nedir? polisten yardım istemek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada polisten yardım istemek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada polisten yardım istemek

Rüya unsurları gece çalışmak, gece çalıştığını görmek, tartışmak, kurşun yağdırmak, ateş etmek, açık perdeler, 155 aramak, polisi aramak

28 yaşında evli ve bir çocuklu kadınım.

Eeşim şu an iş başvurusundan haber bekliyor. Mesai saatlerim gündüz olduğu halde, rüyamda iş yerimde gece 00. 15 e kadar çalışıyorum. ancak işini yapamadığım bir vatandaşla tartışıyorum.

Aynı vatandaş gündüz vakti evimin önüne gelerek, silahıyla evimize kurşun yağdırmaya başlıyor. Babam ve kardeşim ayaktalar ama ben hemen kendimi yere atıyorum. Salondayız ve odanın ateş edilen taraftaki tüm perdeleri ile balkonu açık. Telefon bulup 155 i aradım.

Yaralanmadık ancak korkuyla uyandım.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Polisten Yardım Istemek Görmek

  1. AYTEK diyor ki:

    İslami rüya tabirleri denildiği zaman bu siteyi tek geçerim. Arkadaşlarıma da öneriyorum. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *