Rüyada Sarhoş Adam Görmek

Temmuz 25, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada sarhoş adam görmek ne anlama gelir, Rüyada sarhoş adam görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada sarhoş adam görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada sarhoş adam görmek islami anlamı nedir, Rüyada sarhoş adam görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada sarhoş adam görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada sarhoş adam görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada sarhoş adam görmek nedir? sarhoş adam görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada sarhoş adam görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada sarhoş adam görmek

Hayırlı günler. Rüyamda eski evimizin önünde beyaz bir araba adamın ayağını eziyor, adamda sarhoş. Bende abimle beraber arabayı ön taraftan kaldırıp adamın bacağını çıkarıyoruz, adamın bacağı kopmuş, bir kenara atıyoruz.

Sonra annemle ben aracın içinde başka bir yere giderken yolda hep trafik kazaları ve ayakları kopan adamlar görüyorum. Hatta bir adam tam ortadan ikiye ayrılmış vaziyette, ayakları bir tarafta kendisi bir tarafta acı içinde kıvranıyor.

Bu olayın başıma gelmesinden korkarak ve üzülüp şükrederek oradan uzaklaşıyoruz. Bende bir ara kaza geçirecek gibi oluyorum ama olmuyor eve gelince dışarda gördüğümüz manzaralar hakkında ailecek konuşuyoruz.

LÜTFEN BUNLARIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ AÇIKLARSANIZ SİZE MİNNETTAR KALIRIM..ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Gönderen erhan.

Rüya Tabiri:

21 Mart 2010, 12:32

Erhan Merhaba,

Rüyanız, gerçek hayatınızda sizi çok olumsuz etkileyen bir olaya yada duruma tanık olduğunuzu ve bu durumun iç dünyanızda adeta bir kaos yarattığını işaret etmektedir.

Rüyadaki unsurlar çok mantıklı ve birbiri ile uyumlu ve düzenli bir sıra takip etmekte.

Son günlerde ülkeminiz etrafında dolaşan savaş işaretleri bu duruma yol açmış olabilir.

Bence rüyanızın verdiği en önemli mesaj, başkaları yüüzünden, onların sebep olacağı şeyler nedeniyle başınızın ağrımamaması için yaptıklarınıza, söylediklerinize daha fazla dikkat ediniz.

Lütfen gelişmeleri yorumlar kısmına ekleyiniz.

Rüyanın temaları; eski evini, beyaz araba, ayağı ezilmek, sarhoş birini, araba kaldırmak, kopmuş bacak, trafik kazaları, ayakları kopan adamlar, parçalanmış insanlar

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *