Rüyada Sarı Saçlı Kadın Görmek

Temmuz 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada sarı saçlı kadın görmek islami yorumu, Rüyada sarı saçlı kadın görmek neye çıkar, Rüyada sarı saçlı kadın görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada sarı saçlı kadın görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada sarı saçlı kadın görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada sarı saçlı kadın görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada sarı saçlı kadın görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada sarı saçlı kadın görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada sarı saçlı kadın görmek nedir? sarı saçlı kadın görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada sarı saçlı kadın görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada sarı saçlı kadın görmek

Rüyamda bir araçla abimle birlikte bir binanın önünde iniyorum. Ama siyah deri ceketimi araçta unutuyorum. Sonra bir arkadaşım yanıma geliyor ve abim gidiyor.

Binanın içine giriyoruz arkadaşımla. Apartmanda üst katlara çıkıyoruz. Bu sırada sarı saçlı bir bayanla onun kocası yanımıza geliyor. Sarı saçlı kadın kizarak durduk yere kizıyor bana ve aşağıya iniyor. Kadının kocası da bana arkadaşımın benim arkamdan iş çevirdiğini söylüyor. Sonra kadının kocası da aşağıya iniyor. Ben arkadaşımla beraber merdivenlerden en üst kata çıkmaya devam ediyorum.

Bu sırada apartmanın içindeki duvarlarda 15 20 civarı yanan kalorifer görüyorum ve en üst kata gelip kapısız bir eve giriyoruz. O girdiğimiz evde arkadaşım yemek masasına oturuyor. Ben de yanına gidiyorum ve çatalla karides yiyorum. Sonra onun eliyle su kabından plankton yediğini görüyorum. Sonra yanından kalkıp kapısız evin girişine geldiğimde mavi halı görüyorum ve bu halının üzerinde yürüyüp duvarı ittiriyorum duvarın ittirilmesiyle sadece apartmanın o kapısız evi sallanıyor ve sonra tekrar düzeltiyorum. Bu sırada o kapısız evde annemi görüyorum. Sonra uyanıyorum.

Gönderen Bilgehan.

Rüya Tabiri:

Bilgehan merhaba,

Rüyanız ağır bir rüya, kesinlikle sıradan değil. Böyle önemli rüyaların sağlıklı yorumu için hakkınızda bilgi vermeniz gereklidir. Lütfen hakkınızda yayınlamsında mahsur olmayan yaşınız, içiniz, medenir durumunu gibi bilgileri aşağıdaki yorum alanına ekleyiniz.

Rüyanın unsurları: siyah ceket, deri ceket, araba, apartman, kalorifer, kapısız ev, yemek masası, plankton, mavi halı

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *