Rüyada Sevdiğini Ağlarken Görmek

Temmuz 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek islami yorumu, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek neye çıkar, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada sevdiğini ağlarken görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada sevdiğini ağlarken görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada sevdiğini ağlarken görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada sevdiğini ağlarken görmek nedir? sevdiğini ağlarken görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada sevdiğini ağlarken görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada sevdiğini ağlarken görmek

Merhaba,

Sevdiğim bir kişi dün gece beni rüyasında ağlarken gördüğünü söyledi. Anlattığına göre rüyasında ben bir tren yolundaymışım. Çok ama çok ağlıyormuşum. Yanımda kimse yokmuş. O da diğer tren yolundaymış, yanıma gelip ne olduğunu sormuş fakat ben söylememişim. Sonra benim moralimi düzeltmeye çalışmış.

İşin garibi o gün annem de beni rüyasında görmüş ve kötü görmüş.

Bunların anlamı nedir?

Teşekkür ederim.

Gönderen Burcu.

Rüya Tabiri:

Burcu merhaba,

Rüyayı, gören kişiye göre yorumlamak gerekir.

Rüyada ağlayan kadın, bir kadının ağladığını görmek etrafınızda büyük üzüntü yaşayan ve bunu dışarı belli etmeyen bir kadın olduğunu işaret eder. Etrafınıza bakıp bu kadını bulmalı, üzüntüsüne ortak olmalısınız. http://islamiruyatabiri.org/ruyada-aglayan-kadin-gormek.html/

Rüyada tren yolu görmek iş yada özel yaşamınızda doğru yolu bulma arayışınızı temsil eder. http://islamiruyatabiri.org/ruyada-tren-yolu-gormek.html/

Burada üzüntülü kadın sanırım sizi temsil ediyor. Gerçekten üzüntünüz varsa bunları sevdiklerinizle paylaşmalısınız.

Rüyanın unsurları: aglamak, tren yolu

Burcu diyor ki:
01 Aralık 2012, 15:35

Çok teşekkürler aslında rüyayı gören benim sevdiğim erkekti. O bir şeye üzülüyordu o üzüldüğü için ben de üzülüyordum ama tabi kimseye belli etmeyip, içimden üzülüyordum. Ve o ne hikmetse benim ağladığımı görmüş rüyasında ve o gün bana bir şey söyledi o zamandan beri üzülmüyorum.

Tabi bu rüya yorumunu ona söyleyemem orası ayrı bir konu.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Sevdiğini Ağlarken Görmek

  1. ismail diyor ki:

    birisini seviyorum ve konusuyoruz.ama galiba o beni sevmiyor. dun gece de ruyamda gordum onu. bi yolun ustunde dimdik duruyo ve kafasini yere egmis. agliyo. önünden ablasi gecti ve yüzüne bile bakmadi. ben ona noldu dedim. kafasini kaldirip yaşli gözlerle bana bakti. belki anlatmak istemez diye neyse boşver dedim ve gectim gittim yanindan. bu rüyayi yorumlayabilirmisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *