Rüyada Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

Temmuz 6, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek ne anlama gelir, Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek islami anlamı nedir, Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek nedir? Sevgiliyi başkasıyla görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Sevgiliyi başkasıyla görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada Sevgiliyi başkasıyla görmek

Ruya detayı (Ben 23 yaşında bekar bir erkeğim, sitenize baktım fakat bu rüyanın yorumuyla alakalı olacak birşey bulamadım. Yorumlarsanız sevinirim. )

Rüyamda sevgilim beni bir yoldan arabasıyla alıyordu. Arabasını birkaç hafta önce değiştirmişti, fakat eski arabasıyla alıyordu.

Arabada ben, sevgilim ve ortak bir arkadaşımız vardı.

Arabada başka kimse olmadığı halde sevgilim ve arkadaşımız şöfor koltugunda beraber oturuyorlardı ve arkadaşım sevgilimin kulağına eğilip bişeyler söylüyor ve samimi oluyorlardı. Ben de öndeki diğer koltukta oturup onlara bakıyor ve rahatsız oluyordum. Bir süre sonra araçtan indim ikişi araçta kaldı. Araba hareket etti bense dışarıdan öylece baktım.

Rüyanın Yorumu:

03 Aralık 2009, 18:57

Merhaba,
Rüyanız 2 mesaj vermektedir.
Birinci mesaj sevgilinizin özgürlüğüne düşkün, kendinden emin, ne yaptığını bilen biri olduğunu anlatmaktadır, rüyada araba kullanmak bunu simgelemektedir.

İkinci mesaj ise sizin duyduğunuz kıskançlık hissidir :
Rüyada kıskanç karakter, kıskançlık, kıskanma, kıskanılma sosyal ilişkilere dikkat çeker.
Rüyada birilerini kıskandığınızı görmeniz arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizii ifade eder.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

4 Yorum - Rüyada Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

 1. serpil diyor ki:

  Selamün aleyküm, Üniversitede platonik sevdiğim biri var.Tamamen vazgeçmeye karar verdim çünkü onun yüzünden bütün sınavlarım kötü geçti. Bütünlemelerde de ona takılmamak için yeterince kendimi sorguladım ve artık kafamda bitirdim. Artık görünce bile heycanlanmayacaktım. Bütünleme haftasında kendimi buna endexledim ve ders çalışmaya odaklandım. Bütün haftayı bu şekilde geçirdim. Bugün bütünlemeler başladı ve dün gece rüyama girdi. En son rüyama gireli rahat 4 ay olmuştur oda ilk ve dün geceye kadar sadece bir kez girmişti. Üniversitenin kantininde ayaküstü arkadaşlarla konuşuyoruz. Daha da ilginci konuştuğum arkadaş ilkokuldan ebru adında biri. Normalde aynı üniversitede değiliz ve ilkokuldan sonra görüşmedik. Rüyamda zaten ebru ilkokuldaki haliyle. Biz ebruyla konuşurken arkadan platonik sevdiğim şahıs gelip ona sarılıyor, ebruda cilve naz falan yapıyor. Ben çok sinirleniyorum, çok bozuluyorum ama belli etmemeye çalışıyorum. Öylede telefonumun saati çalıyor ve sabah namazına kalkıyorum. Platonik sevdiğim şahısla hiç bir muhabbetim olmadı sadece aynı bölümdeyiz, en fazla sınavlarda imza kağıdını uzatırken ‘alın imza kağıdı’ şeklinde birkaç kez konuşmuşuzdur. Bu arada onun parmağında yüzük var. Ben de artık tamamen vazgeçtim. Ne hayatıma mal olmasını istiyorum bu saatten sonra ne de onunla bir şey yaşamak. Sadece şimdiya kadar ilgilenirken rüyama girmedi de şimdi tam vazgeçmişken neden girdi ? Sınanıyorum sanırım. Çok teşekkür ederim şimdiden yorumunuz için ve beni dinlediğiniz için. Kolay gelsin.

 2. Özge diyor ki:

  Sevdiğin çocuğu eski sevgilimi yani rüyamda başka bi kızla fotoğraflarını gördüm mutluluardı anlamı ne :’(?

 3. esra diyor ki:

  Rüyamda en yakın arkadaşimla sevgilimi samimi bir şekilde gördûm bunun anlamı nedir? Yorumlayn lütfen.

 4. Ayla Duman diyor ki:

  .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *