Rüyada Sevgiliyi Hasta Görmek

Eylül 27, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada sevgiliyi hasta görmek islami rüya tabirleri, Rüyada sevgiliyi hasta görmek dini anlamı nedir, Rüyada sevgiliyi hasta görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada sevgiliyi hasta görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada sevgiliyi hasta görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada sevgiliyi hasta görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada sevgiliyi hasta görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada sevgiliyi hasta görmek nedir? sevgiliyi hasta görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada sevgiliyi hasta görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada sevgiliyi hasta görmek

Rüya temaları muayene gitmek, sevgili, hastalık, hasta olmak, nefes zorluğu, nefes güçlüğü çekmek,

Merhaba, ben 18 yasinda bir genc kizim, hemsirelik okuyorum. sevgilimle 1, 5 senedir beraberim. son 3-4 gündür tartisiyoruz. Ben aileme daha söylemedim onunla cikdigimizi, cünki ailemin nasıl bir tepki verecegini bilmiyorum o yüzden söyleyemedigim icin sürekli tartisiyoruz. Askerligini henüz yapmadi uzaltiriyor. Bu senede askere gitmeyecek.

rüyama gelince, rüyamda muayeneye gelen sevgilim çok hasta idi ama ben ona soguk davraniyordum, ona kizgin olduğum icin oysa o bana iyi davraniyordu ama üzülüyordum, ona belli etmemek icin hiç konusmuyordum ve o çok kötü hastaydi.

Hastaligini bilmiyorum ama hastaneye kaldirmamiz gerekiyordu, nefes almakda bile güclük cekiyordu.

Lütfen bana yardım edin, cevaplarinizi bekliyorum, simdiden çok tsk ederim.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273