Rüyada Şeytan Kovduğunu Görmek

Ekim 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada şeytan kovduğunu görmek islami rüya tabiri, Rüyada şeytan kovduğunu görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada şeytan kovduğunu görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada şeytan kovduğunu görmek ne anlama gelir, Rüyada şeytan kovduğunu görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada şeytan kovduğunu görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada şeytan kovduğunu görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada şeytan kovduğunu görmek nedir? şeytan kovduğunu görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada şeytan kovduğunu görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada şeytan kovduğunu görmek

Merhaba size erkek arkadaşımın gördüğü rüyayı aynen anlatıyorum.

Bir yerdeyim, birden göğsüm yarılıyordu, böyle oymuşcasına etrafı kabuk bağlamıştı, ateşte yanmış kül olmuş gibi bir hali vardı. Sonra göğsümden içeri bakıyordum, içerisi alev alev yanıyordu, alevin bir kısmı küllenmişti, sönmüş ateşi vardı ama ortasında yanan bir ateş vardı. Sonra birden bir yere gittim şeytan karşıma çıktı, kocaman büyük kapkara ateş halinde.

Bana “sana benim dediğimi yap demedim mi” diyordu. Ama öyle çok korktum ki o korkuyla yere yığıldım. O anda sanki Adem(a.s) mi goruyordum yoksa hissediyor muydum hatırlamıyorum. Sonra yerdeyken “rabbim beni kurtar beni” diyordum. Sonra bir ses geliyordu, ayet soyluyordu bana, bende bağıra bağıra o ayeti söylüyordum bir daha, şeytan gidiyordu sonrasında uyandım.

Ayeti tam hatırlamıyorum ama sonu “yevme yekumul hisap” di sanki.

internetten baktım ayet bu “Rabbenağfirlî ve li vâlideyye ve lil mü’minîne yevme yekûmul hisâb.”

Anlamı: İbrahim suresi, ayet 41- “Ey Rabbimiz! Herkesin hesaba çekileceği günde beni, ana-babamı ve müminleri bağışla

Rüya Yorumu:

Merhaba,

Bu değerli rüyayı yazdığınız için teşekkür ederim. Sanki rüyanın yorumu da rüyanın içinde saklı gibi görünmekte.

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder.

Şeytanla konuşmak, şeytan ile konuştuğunu görmek yalancı ve dost görünüşlü bir düşmanla karşılaşmaya delalettir.

Şeytan kovmak, şeytanı kovduğunu görmek güçlü inancınız sayesinde tüm bela ve musibetlerden uzak durabildiğine işarettir.

Rüyada şeytanın kendisinden uzaklaştığını görmek rüyayı gören kişinin iyilesmesine ve servete erismesine isarettir.

Rüyanın unsurları: şeytan,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273