Rüyada Siyah Balık Görmek

Temmuz 12, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada siyah balık görmek islami yorumu, Rüyada siyah balık görmek neye çıkar, Rüyada siyah balık görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada siyah balık görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada siyah balık görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada siyah balık görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada siyah balık görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada siyah balık görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada siyah balık görmek nedir? siyah balık görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada siyah balık görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada siyah balık görmek

Ben 18 yaşında öğrenciyim. Çok sevdiğim biri var. Bugün rüyamda sevdiğimle birlikte bir ormana giriyoruz ve orada kayboluyoruz. Uzunca bir süre buradan çıkışı arıyoruz, saatler süren yürüyüş sonucu hem yorgunluk hemde açlık ve susuzluktan bitkin bir şekilde olduğumuz yere yıkılıp, adeta baygın bir şekilde uyuyoruz.

Bir süre sonra bir su sesi duyarak uyandım, sevdiğimi de “kalk, su sesi duyuyorum” diyerek uyandırdım. O da dinledi “evet duyuyorum, yakınımızda bir akarsu olmalı, hemen koşalım” dedi.

Suyun sesinin geldiği tarafa doğru koştuk, ağaçlar ve küçük bir tepe gibi yeri aştığımızda küçük bir akarsu gördük, ne kadar sevindiğimizi anlatamam. Doya doya su içtik, akarsudan su içerken suyun içinde kocaman, tombul bir siyah renkte balık gördüm, bize bakıyordu, çok garipti.

Aklımdan bu balığı yakalarım, pişirir yeriz. Bu balık bizi en az 2 gün tok tutar diye düşündüm ve ellerimle balığa hamle yapıp onu yakaladım. Ne olduysa her şey o anda oldu. Balık ellerimde konuşmaya başladı “beni pişirir yerseniz en fazla 2 gün tok kalırsınız, halbuki ben size ormandan çıkış yolunu göstermek için yanınıza gelmiştim” dedi. Sevdiğim ile şok olmuştuk, gördüğümüz duyduğumuz inanılır gibi değildi.

Tamam, seni suya bırakacağım, hadi bize yolu göster dedim, siyah balık “beni takip edin, suyun akışına gidin, 3 saat yürüdükten sonra bu su büyük bir nehre birleşecek, büyük nehri akışını 3 saat yürüdükten sonra bir köye ulaşacaksınız, orada size yardım edecekler dedi ve orada uyandım.

Bu rüya neyi işaret etmekte,

Kimden: yüksel
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: Bekar – sevgili
Anahtar kelimeler: siyah balık, büyük balık, tombul balık, konuşan balık

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

3 Yorum - Rüyada Siyah Balık Görmek

  1. Gülsüm Çalışkan diyor ki:

    rüayamda siyak kovanın ıcnde sıyah buyuk balık gördüm ve suyun ıcınde tahta parcaları var ve bu balık o tahta parcasını bir yere götürürken kırıyor ve ben tekrar bı parca odun buluyorum ve gene suyun ıcınde o balığı görüyorum ıcınde gene odun var

  2. İLGÜN diyor ki:

    İslami rüya tabirleri sitesi çok güzel. Gece rüyamda gördüklerimi buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler. Güzel bir yorum ve bana gereken cevabı aldım.

  3. İPEK diyor ki:

    İslami rüya yorumları yaptırabileceğim kaliteli bir site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum. Gerçekten işi hakkıyla yapıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *