Rüyada Su Görmek

Ağustos 10, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Tabirleri.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Su görmek islami yorumu, Rüyada Su görmek neye çıkar, Rüyada Su görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Su görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada Su görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Su görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Su görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Su görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Su görmek nedir? Su görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Su görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada su görmek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eger su durgun ve berrak ise manevi yönden sizin iyi durumda olduğunuzu ifade eder. Berrak su berraklığı, yüceligi, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder.

Rüyada su vermek, birine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size ihtiyacı olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder. Su dağıtmak, su dağıttığını görmek gerçek hayatta yaptığını hayırlı işlerin, faydalı hareketlerin çevreniz tarafından takdirle karşılandığını ve bunun mükafatlarını göreceğinizi ifade eder. Ölüye su vermek, ölmüş birine su verdiğini görmek, yaptığınız hayır veya iyiliklerle bol bol dua aldığınızı ve bu dualar sayesinde işlerinizin hep yolunda gittiğini / gideceğini temsil etmektedir. Bir hayvana su vermek hayvanlar, bitkilerle birlikte Allah’ın bize emanetidir ve bu rüya Allah’ın emanetlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak vazifemizi ihmal etmemek gerektiğini ifade eder.

Suda yaşamak, suyun altında yaşadığını görmek, uyanık hayatta zorluklarla savaşmak sizi aşırı yorduysa onlarla savaşmanın yerine birlikte yaşamayı öğrenmenin daha hayırlı olabileceğini işaret eder.

Su sıçraması, üstünüze su sıçradığını görmek bu sizin durgunlugunuzu ifade eder ve yeniden canlanmanız gerektiğini yani hayata dahada bağlanmanız gerektiğini ve sessizligi bırakıp biraz daha şen şakrak, dilli biri olmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kaynayan su gormek ise su anda sizin duygusal bir cokuntu icinde olduğunuzu gösterir, aynı anda suur altındakı duygularınızın dışarı çıktığını yani etrafınizdaki kişilerin sizin ic dünyanızı simdi anlamaya basladiklarini ifade eder, icinizdeki ofkeyi disarı atin ve rahatlayin simdi !!!

Ruyada çamurlu su gormek, pis su iç dünyanızda çok kötü bir dönem geçirdiğinizi, hayatın güzelliklerini yaşayamadığınızı, etrafınızdaki negatif duygular ve olumsuz düşüncelerin sizi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunuzu simgelerken ic dunyanızı temizlemek icin kendinize biraz zaman ayırın kötü duygulardan kendinizi arındırın ve ic huzuru bulun demektedir, kirli su, bulanık su aynı zamanda sizin düşünce ve haraketlerinizin anlasilmaz ve karmakarisik olduğunu ifade eder.

Kendinizi camurlu bir suya saplandigini görürseniz buda sizin altından kalkamayacağınız duygusal bir cokuntuye girdiginizi ifade eder.

Ruyada akan suyun sesini duymak, sizin mevlana gibi düşünce ve zikr dunyasina daldiginizi, kendinizi manevi ve ruhsal yönden gelistirmek icin su anda zihinsel yönde çalışma yaptiğinizi gösterir.

Suda yürümek, Ruyada kendinizi suyun ustunde yururken görürseniz bu manevi acidan duygulariniza tamamen hakim, egemen olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda size duygularina her zaman hakim olmanızı ve günlük yaşantınızda daima mantikla haraket etmenizi tavsiye eder, bu rüyanın bir diğer yorumuda sizin kendinize olan sonsuzgüveninizi ifade eder.

Rüyada su görmek mala, mülke delalet eder,
Rüyada pınardan tatlı su içtiğini görmek murada ermeye ve mutlu bir şekilde hayatını sürdürüleceğine işaret eder.
Rüyada görülen su, mutlu bir yaşam ve bol kazanç olarak yorumlanır.
Rüyada evinden su çıktığını görmek, zenginlik anlamına gelir.
Rüyada sıcak su içmek, üzüntü ve sıkıntıya delalet eder,
Rüyada suyu emmek, maddi sıkıntı içinde olmak anlamındadır.
Rüyada bulanık suyun bir yere akması hastalık, bulanık sudan içilmesi; para sıkıntısı olmadan rahat bir hayat geçirmek olarak yorumlanır.
Rüyada saf su görmek ucuzluk ve bolluk ile tabir olunur.
Rüyada saf ve berrak bir suya atladığını görmek, çasuk sevince ermeye delalettir.
Rüyada Suya girdiğini görmek korku ve sıkıntılardan kurtulmak demektir,
Rüyada acı su içmek; evlenmek anlamına gelir,
Rüyada acı su ile yıkanmak; boşanmaya işaret eder,
Rüyada kirli ve bulanık su; hastalanmaya, su suyu içtiğini görmek ecelinin gelmesine işarettir.
Rüyada kadeh içinde sulunan temiz suyu içtiğini görmek, rüya sahibinin çocuğu veya zevcesi tarafından erişeceği hayra delalet eder.
Rüyada tatlı su görmek helal rızka, kalb temizliğine, güzel ilme ve hayra işarettir.
Bekar ve adamın kase veya bardaktan su içtiğini görmesi, yakında evleneceğine işarettir.
Rüyada soğuk su ile guslettiğini görmek günahlardan tevbeye, hastalıktan şifaya, borçtan kurtulmaya, korkudan emin olmaya ve selamete delalettir.
Rüyada her hangi şekilde akarsa aksın, Su görmek, rızk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimet, safa, ölüm, keder, çocuk, adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk ile tabir olunur.
Ibni Sirin e göre; rüyada su görmek, hayattır.
Rüyasında su içen, güzel bir hayata kavusur.
Rüyada Su görmek, saf ve berrak olursa, hayır ve menfaate, bulanık olursa, kedere ve geçim darlığına isarettir.
Rüyada kadının kendisine su verdığını gören, halk arasında yalanci olarak tanınır.
Rüyada Durgun su yorumda akan sudan daha zayıftır.
Bir rivayete göre, durgun su, hapse isarettir,
Rüyada Durgun bir suya düstügünü gören, hapse girer.
Rüyada Tuzlu su keder işaret eder;
Rüyada bulanık su geçim darlığıdır.
Rüyada Evinde siyah su görmek, evin yikilacağına, su sudan içmek, gözlerinin kör olacağına tabir olunur
Rüyada Kokmus su haram mala işaret eder,
Rüyada Sarı su siddetli hastalığa isarettir.
Rüyada Suyun yerde kayboldugunu görmek, memur veya isçi olanlar için işinden çıkmaya; baskaları için ise yardım görmeden yaşamaya yorumlanır.
Rüyada Çok sıcak su görmek, devlet büyükleri için keder ve sıkıntıya delalet eder. Kirmani’ye göre; sıcak su görmek, hastalik ve hüzündür.
Rüyada Etegi ile su taşıdığını görmek, malında ve dünya islerinde eksiklige delalet eder.
Rüyada Bir siseyi su ile doldurdugunu ve o sudan içtığını görenin esi gebe kalir; Eger rüyayı gören evli degilse, evlenir rızkı artar.
Rüyada parasız su verdığını gören iyilik yapar, bir rivayete göre, bir yerde yapı yaptırır.
Rüyada Elinde madeni bir kap ile su alıp içtığını gören, sıkıntı ve eziyete düser.
Nerede olursa olsun, suyun bollugu hayra tabir olunur.
Rüyada Suyun az olması da halk için selamete isarettir.
Rüyada yere su döküldügünü görmek, o yerde feyiz, ve berekete delalet eder.
Rüyada Evinde, her ne şekilde olursa olsun, saf ve berrak su olduğunu görmek, iyi ve mutlu bir hayata, genis rızka; bulanık su görmek, zarara, geçim sıkıntısina delildir.
Rüyada Kendini su içinde gören, zor bir isle uğraşır.
Rüyada Elbisesi ile suya girdığını fakat elbisenin ıslanmadığını görenin din kuvveti yerindedir, saglığı iyidir ve bütün içleri düzgün ve yolunda olur.
Rüyada Evine veya bostanına su çevirdığını gören evlenir, üstüne su siçradığını gören, hayır ve menfaate erer. Eger su bulanik ve fena kokulu ise, tabiri aksınedir.
Caferi Sadik a (RA) göre rüyada su görmek, bes şekilde tabir olunur: Sadakat, kuvvet, dinde zorluk, büyüklerle arkadaslik.
Esu Sait El Vaiz’e göre; kadehte kendisine su verildığını görenin çocugu olur.
Rüyada bardaktan saf su içtığını görmek, esinden ve çocuklarından hayır görmektir.
Rüyada Siseden su içmek erkek, madeni bir kaptan su içmek ise kadına yorumlanır.
Rüyada bardaktan su içip, suya kanmadığını görmek, karısının ona itaat etmedığıne ve Ahlakının bozulduguna delalet eder.
Uyanık olduğu zaman içtığınden daha fazla su içtığını gören, uzun ömürlü olur.
Rüyada Içtığı su saf ve berrak ise düsmanından selamete, geçiminde sıkıntıdan kurtulmaya isarettir.
Suda el yikamak, malında tasarrufa delildir.
Bazı yorumculara göre; suya bakip içinde kendini gören evine iyilik ve cömertlikte sulunur.
Rüyada Suların yerlerde döküldügünü gören, malından harcar.
Köprü veya kemer altından suların aktığını görmek, halkin kendilerine yardımcı olan bir kimseden hayır göreceklerine isarettir. Bu sudan aldığını gören, böyle bir kimseden hayır ve menfaat görür.
Denizin suyunu bir tarafa çevirip akıttığını gören, dinsiz bir kimseden mal edinir.
Suyu akıtan bir kapta mesela kalsur veya süzgeç gibi su saklamak istedığını gören, kendisine faydasi olmayan biri ise bağlanir.
Bir çok kaplarda görülen sular, içinde sulundugu kabin disina ait tabirlerdeki gibi yorumlanır.
Her hangi bir şey içinde su bulundurmak, uzun ömre delalet eder.
O sudan harcadığı ömrünün geçeni, kalanı ise ömrünün geri kalanıdır, Eger bütün suyu içerse, eceli gelmis demektir.
Her ne şeyden olursa olsun, ilaç ile veya sikarak çıkarilan meyve veya sebze sulan rızk ve menfaat ile yorumlanır.
Abdulgani Nablusi ye göre; rüyada su görmek, güzel bir hayat ile tabir olunur.
Evinde su olduğunu görmek, mutluluk, toplu mal, ganimet ve hayrin çoklugudur.
Rüyada su içmek, düsmandan selamet ve rüya sahibi için bereketli seneye isarettir.
Rüyasında, uyanık olduğu zamanki adetinden fazla su içtığını görmek, uzun ömre delalet eder.
Bir bardak su içip doymadığını görmek, esinin kendisine ihanet ettığıne delalet eder.
Elini suya soktugunu gören, mal ve mülk pesinde kosar.
Bir küp dölüsü saf suyu olduğunu, gören, miras yer.
Su sulmak için gezdığını gören, halk arasında yalancilik ve suna suna ıftıra ile suçlanir.
Durgun su his ile yorumlandığı için, böyle bir suya düstügünü gören, hapse girer.
Kokmus su fakirlik, geçim darlığı ve sıkıntıdir.
Aci su, acı hayatı çok sıcak su geçimde zorluk, bulanık su haram mal; sarı su hasta olarak tabir olunur.
Derin bir suya düsüp dibine kadar yuvarlandığını gören, çok zengin olur.
Bir rivayete göre, suya düsmek, ferahlik ve sevinçtir.
Taskin ve coskun su azap ve fesatlik ile tabir olunur.
Bir yerde suların tasip evlere kadar girdığını görmek, orada büyük bir ihtilalin meydana gelecegine, evinin dami üzerinden su aktığını görmek, hemen meydana gelecek bir belaya delalet eder.
Bir rivayete göre, rüyada su görmek bekar için evlenmege; dul bir kadın için kocaya, fakir için rızka; zengin için malinin artmasina; hasta için iyilige ve herkes için keder ve sıkıntıdan kurtulmaya isarettir.
Mendilinde, kesesinde veya elbisesinin eteginde su taslığını görmek, malından ve yasayisinin gidisinden gururlandığına delildir,
Esinin hamile olduğunu ve bir sise su içtığını gören kimse evli ise, bir mirasa, konar,
Soguk su ile yikandığını gören hasta ise iyilesir, fakirse zengin olur, günahkar ise tövbe eder, tutuklu ise tahliye edilir, borçlu ise borcunu öder, bir şeyden korkuyorsa su korkusundan kurtulur.
Bir kuyudan su çektığını gören kile ile mal kazanir.
Denizin suyu bulanık olduğu halde, içtığını görmek hükümet tarafından bir sıkıntıya ugramaga; denizin bütün suyunu içtığını görmek, büyük bir hastalığa; susuz iken su sulup içtığını görmek, ekinlerin o yil bereketli olacağına; suyu emerek içtığını görmek kedere; bir küpten veya testiden su içtığını görmek, bekar ise evlenecegine; evli ise bir kadından menfaat görecegine isarettir.
Kendisini susamamis ve su içmek ihtiyacında olmadığını görmek hayır ile tabir olunur.
Rüyada kendisinin susamadığını gören genis bir geçime kavusur.
Esu Sait El Vaiz e göre rüyada soguk su içtığını gören, helal, iş edinir.
sıcak su haram mala, tatli su helal ve kolay kazanilan paraya, acı su haram ve güç ele geçen servetle tabir olunur.
Danyal Aleyhisselama göre; su içmek ihtiyacından uzak olduğunu görmek susuz olduğunu görmekten hayırlidir.
Bir kaç bardak su içtığı halde susuzlugunun geçmedığını görmek, dünya hayatında son derece tamahkar olduğuna isarettir.

Rüyada su teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada sular kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

su görmek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *