Rüyada Tazyikli Su Görmek

Temmuz 17, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada tazyikli su görmek islami yorumu, Rüyada tazyikli su görmek neye çıkar, Rüyada tazyikli su görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada tazyikli su görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada tazyikli su görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada tazyikli su görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada tazyikli su görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada tazyikli su görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada tazyikli su görmek nedir? tazyikli su görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada tazyikli su görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada tazyikli su görmek

Merhaba, rüyamda zirvedeydim. Oradaki sert zemini biraz eşeledim, bembeyaz tazyikli bir su fışkırmaya başladı. Teyzemle birlikte o su ile ellerimizi yıkadık.

Daha sonra ben suyun kaynağının hemen yanına zıpladım ve su bulanık akmaya başladı. Bir kovayla doldurdum, içinde kum toprak parçaları vardı. Daha onrada o fışkıran su azaldı.

Yorumlarsanız çok sevinirim suyun sonradan bulanması beni epey endişelendirdi

Gönderen Deniz.

Rüya Yorumu:

Deniz Merhaba.

Rüyanız çok önemli rüyaya benziyor. Böyle değerli rüyaların sağlıklı açıklaması için mutlaka hakkınızda bilgi vermelisiniz. Aksi takdirde sadece genel açıklama yapılabilir.

Bu yorum inşallah hatalı olur. Gördüğünüz rüya önemli başarılar kazandığınızı yada kazanacağınızı ancak bir nedenle başarınızın devamını engelleyen bir sebep çıkacağını işaret edebilir.

Detaylı bilgi için su rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyanın unsurları: zirveye çıkmak, sert zemin, su fışkırması, temiz su, el yıkamak, teyze, bulanık su, kumlu su, kovaya su doldurmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

1 Yorum - Rüyada Tazyikli Su Görmek

  1. selin diyor ki:

    rüyamda bir erkeğe muslutan birdak su doldurup verdim oda içti su saf degilde beyazdı yanı tazyıklı ne anlmageliyo ögrenebilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *