Rüyada Tren Kullanmak Görmek

Temmuz 8, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Tren kullanmak görmek islami rüya tabirleri, Rüyada Tren kullanmak görmek dini anlamı nedir, Rüyada Tren kullanmak görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada Tren kullanmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Tren kullanmak görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Tren kullanmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Tren kullanmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Tren kullanmak görmek nedir? Tren kullanmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Tren kullanmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada tren kullanmak, tren kullandığını görmek

Ruya detayı YAŞIM 31, BAYAN, MUHASEBE ELEMANI, EVLİYİM

rüyamda eşim tren kullanıyor, önce kısa bir tünelden geçiyoruz. tünel karanlık dar ve kıvrımlı. tünelden geçerken eşime sen tren kullanmayı bilmezsin bişey olmasın diyorum. olmaz daha önce denedim diyor. tünelden çıkıyoruz tren yolunun hemen yanında asfalt yol var. tren yolundan çıkıp asfalt yola giriyoruz. asfalt yolda giderken arkama bakıyorum vagon yok sadece bizim bindiğimiz makinist yeri var ve üstümüzde açık.
daha sonra eşimin ailesine gidiyoruz, içeri giriyoruz kapıyı kapamaya çalışıyorum ama olmuyor, kapı yok yerinde kumaş asılmış. sonra bakıyorum ki anneannem orda. (gerçek hayatta anneannem yaşıyor)şaşırıyorum önce.
anneannem aynı zamanda eşimin babaannesiymiş. eşimle gidip elini öpüyoruz. sonra eşimin annesinin(rüyamdaki kadının yüzü kayınvalidemin yüzü değil) elini öpüyoruz. eşimin annesi bize nişan yaptınız mı diyor. bizde evet diyoruz. rüyamda nisanlı oluyorum.
daha sonra eşimle ben denizden biraz yüksekte manzaralı güzel bir yere gidiyoruz. gittiğimiz yerde farkı ülkelerden arabayla gelmiş kalabalık turist oluyor. denize bakıyorum, denizin içinde bir girdap olduğunu ve o girdapla giden suyun biraz ilerden çıktığını görüyorum.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Tren Kullanmak Görmek

  1. BETÜL diyor ki:

    Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor. Hem gerçekçi hem de olumlu yorumlar var.

  2. AKTAN diyor ki:

    Rüya ile amel edilmez notunu eklemeniz ne kadar güzel bir hareket. Bazı insanlar gerçekten rüyalara inanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *