Rüyada Uçak Kullanmak Görmek

Ekim 15, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada uçak kullanmak görmek islami rüya tabirleri, Rüyada uçak kullanmak görmek dini anlamı nedir, Rüyada uçak kullanmak görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada uçak kullanmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada uçak kullanmak görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada uçak kullanmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada uçak kullanmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada uçak kullanmak görmek nedir? uçak kullanmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada uçak kullanmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada uçak kullanmak

Merhaba,

Açıkçası ben bir önceki rüyama cevap geleceğini tahmin etmemiştim, ilginiz için teşekkür ederim.

Normalde cok ruya görmem ama bu ara gördüğüm bir sürü ruya oldu, o yuzden bir kaç rüya daha yazmak ıstıyorum:

Daha önce yazmıştım; bayanım, uzun süre once boşandım, ilişki ve aile anlamında sıkıntılıyım.

1.rüya: evlilik için görüştüğüm ama güvenemediğim biri vardı. Rüyamda bu kişiyi bizim evde örgü örerken gördüm.
Ben pek bakımlı değilim, başta beni tanıyamıyor ama sonra cok sevecen şefkatli bi tavırla beni gözlerimdem tanıdığını söyluyor.
o sırada odada benim vefat eden babanem de var bize bakıyor.

2. ruya: Bakkaldan beyaz üzüm, kimyon aldım. üzümü ikram etmek için tabak da almak istedim, bazı tabaklara baktım ama vazgeçtim almadım. Karabiber almak istedim, kutuyu elime aldım actım ama almaktan vazgeçtim. O sırada bakkalla bir konuşma geçti aramızda, bakkal “bugün insanların birbirini yanlış anlama ihtimali olan bir günmüş” dedi, ben de “o zaman hemen bir açıklama yapayım, beni yanlış anlamayın” dedim ve açıklama yapmaya başladım; “karabiberi almaktan vazgeçtim, cunku lazım olmadığını düşündüm, başka bi sebebi yok” dedim, bakkal da bu açıklamaya memnun oldu. Sonra bir de ayakkabı aldım, birisi gelecekmiş, onu karşılarken giymek için alıyormuşum ayakkabıyı ama nasıl bir ayakkabıydı rengi neydi bilmiyorum.

3. rüya: Bir uçaktayım ve uçağı ben kullanıyorum, sonra kendimi uçak değil araba sürerken buluyorum, arabada kızkardeşim var sonra bir yerde durup sırdaşım olan bir akrabam var onu arabaya alıyorum ve arka koltukta da bir erkek, tanıdığım biriymiş. Sonra
tekrar uçaktayım, uçağı kullanıyor oluyorum ve uçağı bir evin bahçesine indiriyorum. Sonra herkes iniyor ayrılıyor ve o sırada evin içinde odada aynaya bakıyorum.

Rüya Tabiri :

Merhaba,

Sizlere yardımcı olabilmek için vaktimizin yettiğince çalışıyoruz. Sizlerden de bize destek olmanızı rica ediyoruz.

Bize yardımcı olmak için:

* Rüyalarınızı gönderieken yaşınız, işiniz, medeni durum, korku ve sevinçlerinizi, tüm bilgileri yazınız.

* Açıklaması yapılmış rüyanız hakkında düşüncelerinizi mutlaka sitede yorum kısmına uzun uzun yazınız. ( Teşekkürden ziyade görüş ve düşüncelerinizi yazınız. ) Çünkü bu bilgiler bizim için servet değerindedir. Bazı semboller toplumlara, kültürlere göre deşiliklik göstermektedir. Örneğin beyaz gelinlik bizler için mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken Japonlar için siyah gelinlik bunları işaret etmektedir. Vereceğiniz bilgilerle veritabanımızı zenginleştiriyoruz.

* Lütfen sitemizi Google +, Facebook, Twitter ve benzeri sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşınız.

Rüyalarınıza gelince:

Birinci rüya:
evlilik için görüştüğüm ama güvenemediğim biri vardı. Rüyamda bu kişiyi bizim evde örgü örerken gördüm.
Ben pek bakımlı değilim, başta beni tanıyamıyor ama sonra cok sevecen şefkatli bi tavırla beni gözlerimdem tanıdığını söyluyor. o sırada odada benim vefat eden babanem de var bize bakıyor.

Rüyada örgü ören birini yada birinin örgü ördüğünü görmek, bu kişiyle aranızda güzel bir bağ olduğunu veya olacağını simgeler. Hele hele bu örgüyü sizin için örüyorsa, görülen kişinin sizin iyiliğini istediği yada sizin hakkınızda korumacı duygular taşıdığı söylenir. Bakınız örgü rüya yorumu.

İkinci rüya:
Bakkaldan beyaz üzüm, kimyon aldım. üzümü ikram etmek için tabak da almak istedim, bazı tabaklara baktım ama vazgeçtim almadım. Karabiber almak istedim, kutuyu elime aldım actım ama almaktan vazgeçtim. O sırada bakkalla bir konuşma geçti aramızda, bakkal “bugün insanların birbirini yanlış anlama ihtimali olan bir günmüş” dedi, ben de “o zaman hemen bir açıklama yapayım, beni yanlış anlamayın” dedim ve açıklama yapmaya başladım; “karabiberi almaktan vazgeçtim, cunku lazım olmadığını düşündüm, başka bi sebebi yok” dedim, bakkal da bu açıklamaya memnun oldu. Sonra bir de ayakkabı aldım, birisi gelecekmiş, onu karşılarken giymek için alıyormuşum ayakkabıyı ama nasıl bir ayakkabıydı rengi neydi bilmiyorum.

Rüyada bakkal görmek, Tarafsız biri olduğunuza ve herkes tarafından sevildiğinize iyi insan adeletli kimse bilgili bir kişi olduğunuza işarettir.

Rüyada üzüm görmek çok hayırlıdır, en güzel rüyalar arasındadır. Rüyasında üzüm gören kişinin yakın bir zamanda bol para kazanacağına işarettir.
Rüyada beyaz üzüm yemek Hasta ise yakında iyileceğine yorumlanır. Mal sahibi olmak için gösterilen çabaların karşılığının alınacağına, kismet ve geçimin bolluguna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittigine işaret edebilir

Rüyada kimyon görmek yaşamınızda tek düzelik, sıradanlık konusunda mesajlar verir.

Rüyada karabiber görmek kötü bir haber almak anlamına gelir. Bu habere çok üzüleceksiniz demektir. Karabiber almaktan vaz geçmeniz ise reel hayatınızda birinin yada bir şeyin vesile olması ile bir üzücü haberin gerçekleşmediğini yada bir tehlike atlattığını göstermektedir.

Rüyada ayakkabı almak, ayakkabı satın aldığını görmek evlenmeyi düşünüyorsanız yakında bir düğün işareti olabilir, evli iseniz evinizde bir yenilik veya bir değerli yakınınızın evlilik haberine işaret eder.

Üçüncü rüya:
Bir uçaktayım ve uçağı ben kullanıyorum, sonra kendimi uçak değil araba sürerken buluyorum, arabada kız kardeşim var sonra bir yerde durup sırdaşım olan bir akrabam var onu arabaya alıyorum ve arka koltukta da bir erkek, tanıdığım biriymiş. Sonra tekrar uçaktayım, uçağı kullanıyor oluyorum ve uçağı bir evin bahçesine indiriyorum. Sonra herkes iniyor ayrılıyor ve o sırada evin içinde odada aynaya bakıyorum.

Rüyada uçak kullanmak, uçak kullandığını görmek Günlük yaşamda bazı sıkıntılarınız olduğunu, değişikliğe ihtiyacınızı gösterir. Detaylı bilgi için uçak rüya açıklaması sayfasını ziyaret ediniz.

Uçak kullanırken birden araba kullanıyor olmanız, önünüzdeki bir değişimi işaret etmekte, bir değişim geçireceğinizi göstermekte, bu değişim sonrasında kendinize daha fazla güvenmeyi başaracağınızı göstermektedir. Aynaya bakmanız ise üzerinizdeki değişimden emin olma arzunuzu göstermektedir.

Rüyanın unsurları: örgü örmek, örgü ören birini,bakkal, beyaz üzüm, kimyon, karabiber, ayakkabı aldığını, uçak kullanmak, araba kullanmak, aynaya bakmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273