Rüyada Uçak Patlaması Görmek

Ağustos 3, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Uçak patlaması görmek islami rüya tabirleri, Rüyada Uçak patlaması görmek dini anlamı nedir, Rüyada Uçak patlaması görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada Uçak patlaması görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada Uçak patlaması görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Uçak patlaması görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada Uçak patlaması görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada Uçak patlaması görmek nedir? Uçak patlaması görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada Uçak patlaması görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Günaydın,

Ben 34 yaşındayım, eczacıyım, çalışıyorum, bayanım, 2 çocuğum var.

Rüyamda yakın bir iş arkadaşımla iş için başka bir şehre gitmek üzere uçağa biniyoruz fakat bir nevi özel ucak, 7-8 vıp yolcusu olan küçük bir ucaktayız, iş için gidiyor olmamıza rağmen kizlarımız yanımızda.

Uçak havalandıktan bir süre sonra sorun çıkıyor, uçak bir gökdelenin tepesine zorunlu iniş yapıyor, aslında çarpıyor ama patlamıyor, kimsenin burnu kanamıyo, r fakat kizlarımızın öldüğünü söylüyorlar, bizi acilen gökdelenin tepesinden indiriyorlar, ama biz kizlarımızın cesetlerini( küçük bir ümitle dirilerini) bulmak için deliler gibi etrafta koşturuyoruz, arkadaşımın saçlarını yolduğunu görüyorum, bu arada bizim çocuklarımızı aradığımız alana peş peşe 3 uçak daha düşüyor ve üçü de büyük bir gürültüyle patlıyor alevler yüzümü yalıyor ama zarar görmüyorum.

Vardığımız şehirde bir otele yerleşiyoruz, termal bir göl var ve ben bu suya giriyorum, etrafta çok erkek var, hepsi sanki bana bakıyor utanıp çıkıyorum, sonra düşen uçağın hostesi kizlarımızı getiriyor, ben çok mutlu oluyorum kizları alıp arkadaşımı aramaya gidiyorum, ancak bir sorun var kizları benden başka kimse görmüyor, delirdiğimi düşünüp büyük bir korkuya kapılıyorum.

Rüya öyle gerçekçiydi ki evlat acısını, uçak düşerken yaşadığım dehşeti hala hissedebiliyorum, ağlayarak uyandım.

Lütfen rüyamı yorumlarmısınız, bunların bir anlamı var mı?

İpuçları: uçağa binmek, uçakla gitmek, uçak kazası, uçak çarpması, küçük ucak, ucakta sorun, ucakta arıza, zorunlu iniş, termal göl, göle girmek, uçak hostesi

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *