Rüyada Uçakla Yolculuk Görmek

Temmuz 13, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada uçakla yolculuk görmek islami rüya tabiri, Rüyada uçakla yolculuk görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada uçakla yolculuk görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada uçakla yolculuk görmek ne anlama gelir, Rüyada uçakla yolculuk görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada uçakla yolculuk görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada uçakla yolculuk görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada uçakla yolculuk görmek nedir? uçakla yolculuk görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada uçakla yolculuk görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada uçakla yolculuk görmek

Dün bir rüya gördüm. Rüyamda uçağa bindim, Türkiye’ye uçuyorum. Elimde hediyeler var. Babam şu an Türkiye’de gerçekte, rüyamda ona götüreyim diye düşünüyorum sonra vazgeçiyorum. iki hediye var birini hatırlamıyorum biri çikolata, canim çekiyor yemek istiyorum sonra bir tane olduğu için vazgeçiyorum, ilk aşkım olan biri vardi, ona vereyim diyorum yemiyorum.
Daha sonra bisiklete biniyorum, oğlum arkamda oturuyor. En son olarak ta midemden ameliyat olmuşum diye gördüm. Bir Adam yanıma geliyor. Diyorum ben sizi bir yerden tanıyorum, oda “ben filmlerde kötü Adam rolünde oynuyordum, ama aslınna iyi biriyim” diyor. Onunla arada konuşup sohbet ediyoruz.

Acaba bu rüyalar ne anlama geliyor. Yorumunuz için teşekkürler.

30 yaşında evli bayanım.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *