Rüyada Uyuyan Köpek Görmek

Eylül 18, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada uyuyan köpek görmek islami yorumu, Rüyada uyuyan köpek görmek neye çıkar, Rüyada uyuyan köpek görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada uyuyan köpek görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada uyuyan köpek görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada uyuyan köpek görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada uyuyan köpek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada uyuyan köpek görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada uyuyan köpek görmek nedir? uyuyan köpek görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada uyuyan köpek görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada uyuyan köpek görmek

19, bayan, bekar, üniversite ogrencisi, tip fakültesi, üzgün-panik-korkmuş-yorgun. Rüyamı 4 ile 4. 49 arası sabaha yakın gördüm. Tip fakültesinde okuduğum icin pek uyumaya vaktim olmuyor, ders çalışırken aralarda bu şekilde ufak ufak kestiriyorum.

Rüyamda gece bilmediğim bir sitenin icinde yürüyorum. sitenin etrafı yuksek Demir tellerle çevrili bende bu tellerin yanındaki merdivenlerden yürüyerek sitenin bahçesinden asagi doğru iniyorum. Neden veya nasıl bilmiyorum ama arkamdan erkek kardesimin geldigini biliyorum, ama ne ona bakıyorum ne de onu görüyorum, sadece geldigini biliyorum.

Sonra merdivenlerden inmeye devam ederken bahçe telinin benim olduğum kısmı kap karanlık oluyor, karşı tarafta aydınlık. “Orada küçük bir kız cocuğu var biliyorum” diyorum ama yine ne bakiyorum ne de görüyorum, sadece var biliyorum o an.

Sonra bir kadın konuşuyor gibi hissediyorum, “küçük kız çok korkmuş, yolunu bulamıyor” dedi herhalde annesi diye düşünüyorum ama yine ne kadını görüyorum ne sesini duyuyorum. ( bu ruyadaki 3 kişiyi de sadece varmis gibi icimde hiç sorgulamadan kabul ediyorum sanırım), sonra “tamam, ben yardıma gelicem, sakin hareket etmesin” diye düşünüyorum, bir yandan da ben oraya bu karanlıkta giderken erkek kardesim ne yapicak diye düşünüyorum.

Daha sonra birden dengemi kaybediyorum ve merdivenlerden yanda karanlikta beliren boşluğa düşecekken elimi uzatıp bir çalı ya da sarmaşığa tutunuyorum, bu sarmaşığı da telin diğer kısmındaki bir köpek yavrusu ağzıyla tutmuş beni düşmekten koruyup çekip kurtarıyor. Tam o beni kurtarırım aslında düşmekten kurtulduğum yeri sadece bir an bir boşluk değilde bir yer gibi görüyorum ve orda da bir köpek uyuyor. sonra ben B’ni çekip kurtaran telin karşısındaki hafif beyaz ve sarimsi yavru köpeği seviyorum sonra telin karşı kisminda başka köpek yavrularıda beliriyor. onlarida seviyorum. benim elimi ağızlarına alıp emiyorlar. sonra bahçenin benim olduğum tarafındaki karanlığın etkişi geçiyor, ben düşerken fark ettigim köpeğin arkamdan yaklaştığını hissediyorum acaba ısırır mı derken o da elimi yalıyor.

Rüyanızın Manası:

28. 02. 2012 / 21:07 tarihinde gönderilmiş
Merhaba,

Rüyanız, gerçek yaşamınızda büyük zorluklar, sıkıntılar, engeller içinde olduğunuzu ve bunları aşmak için elinizden gelen tüm çabayı gösterdiğinizi işaret etmektedir. Rüyanızdaki sitenin çevresindeki demir teller bunu göstermektedir.

Gerçek yaşamınızda bir yerden veya birinden bir müjde, güzel bir haber bekliyorsunuz, haberin güzel olmasını umuyorsunuz, rüyanızda arkanızda hissettiğiniz erkek kardeşiniz bunu simgelemektedir.

Rüyanızdaki unsurlar birbirleriyle çok uyumlu; rüyanızda görmediğiniz ancak hissettiğiniz kız çocuğu sizin birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olacağınızı, mutluluğu yakalayacağınızı ifade etmektedir.

Rüyanızın son bölümü ise sizin sosyal yönünüz hakkında bilgiler vermektedir. Rüyanızın en önemli olan bu kısmı; yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacagınızı, başarıya ulaşacağınızı işaret ederken yeğen, küçük kuzen gibi yaşça sizden küçük olan yakınlarınızın sizi çok sevdiklerini, sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini, sizi çok özlediklerini simgelemektedir.

Başarılar ve mutluluklar dilerim.

İpuçları demir teller, birilerini hissetmek, küçük kız çocuğu, çalıya tutunmak, sarmaşık, köpek yavrusu, boşluğa düşmek, beyaz kopek, sarı kopek, köpek sevmek rüya tabiri, köpek sevmek rüya açıklaması, köpek sevmek rüya anlamı, köpek sevmek neye dekalet eder, köpek sevmek ne anlama gelir, köpek sevmek nedir, köpek sevmek neyi gösterir, köpek sevmek ne demektir, köpek sevmek rüya yorumu, köpek sevmek neyi işaret eder, köpek sevmek rüya yorumu, köpek sevmek ne demek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273