Rüyada Yanan Bir Ev Görmek

Temmuz 11, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Yorumları, Rüyada yanan bir ev görmek islami rüya tabirleri, Rüyada yanan bir ev görmek dini anlamı nedir, Rüyada yanan bir ev görmek imam nablusi nasıl yorumlanır, Rüyada yanan bir ev görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada yanan bir ev görmek islami yorumu nasıl yapılır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yanan bir ev görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yanan bir ev görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yanan bir ev görmek nedir? yanan bir ev görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yanan bir ev görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yanan bir ev görmek

Merhaba, ben rüyamda eski mahallemizde yanan bir ev gördüm, eski evimizden izliyordum ve yangın diye bağırıyordum, sonra üzüldüm ve ağladım, evi söndürecekleri yerde yıktılar içeride insanlarda vardı.

Annemle yangına bakmaya gittik, karşıda camları kırık bir dükkan vardı, içi boştu, annemle içeri girdik, dışarı baktığımda silahlı adamlar birilerini öldürüyorlardı ve dükkana girdiler, rastgele ateş ettiler, anneme “eğil daha çok eğil” diye bağırıyordum, en sonunda adamları dövdüm, “öldürme yarala” dedim, o ana hapse girmemek için sadece yarala diye düşündüm içimden ve rüyam bitti.

Biraz ilginç bir rüyaydı ne anlama geliyor sizce yardımcı olursanız sevinirim.

Kimden: Zeynep
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: Korkulu,endişeli,
Anahtar kelimeler: eski mahalle, yanan ev, ev yangını, silahlı adamlar, adam dövmek

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *