Rüyada Yeni Bir Eve Taşındığını Görmek

Temmuz 22, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek islami rüya tabiri, Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek ne anlama gelir, Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek nedir? yeni bir eve taşındığını görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yeni bir eve taşındığını görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek

Merhabalar,

Rüyamdaki unsurlar çok fazla ve hepside çok belirgindi. Bu sebepten size yazmak istedim.

Yeni bir eve taşınıyorum, balkonuna çıktığımda ise “3 veya 4. kat” asma ağacı ve uzun yeşil küçük yaprakları olan meyvesiz bir ağaç kaplamış tek yönü. Siyah bir örtü gerilmiş aynı yönde, eski püskü duruyor. Balkonun o tarafını incelerken siyah bezin duvara yakın tarafında kese gibi bir cep ve içinde tomarla para fark ediyorum, duvarda bir çıkıntı varmış ve oradan yürüyerek paraya ulaşıyorum.

Para o kadar fazla ki ceplerimden taşıyor. Bu arada yeğenim ve babam geliyor. Durumu saklamaya çalışıyorum. Zaten babamda normal değil, sanki içki içmiş gibi veya karakteri çok farklıymış gibi. Bu arada hala duvarın kenarında parayı toplamaya çalışıyorum ve yüksekten korkmaya başladım, balkondan diğer tarafta küçük bir pencere fark ettim.

Evime açılır diye düşündüm ama sağa sola bir sürü pencere demirini aştıktan sonra pencerenin sabit bir demiri olduğunu ve içerisinin kuşların mesken ettiği, yerlerin ve duvarların kuş pisliğinden simsiyah olduğu bir oda gördüm, güvercin sesleri geliyordu tekrar balkona yöneldim, bu kez tereddüdüme rağmen balkona ulaştım ve aşağı indim. Babam peşimdeydi ve ondan saklanırken kocaman bir kurbağanın göğsünü şişirerek üstüme geldiğini görürken uyandım. (babamda bende paraya tamah etmeyen insanlarız)

Şu an benim için çok iyi olacağını düşündüğüm bir işe alındım ve yaklaşık 10-15 gündür çağırmalarını bekliyorum (bu süreçten haberdar edilmiştim). yine de evde beklemek beni biraz geriyor. 35′ime yeni girdim ve işlerim rast gitmez ise ailemin yanına dönmekten yani başarısız olmaktan korkuyorum. Belki bunun etkişi olabilir.

Rüyanızın Manası:

Merhaba,

Rüyanızın ana teması, gerçek hayatınızda zihinsel yorgunluk ve bulanıklık içinde olmanızdır ve rüyanız aynı zamanda kendinizi güçsüz hissettiğinizi, artık yaşamınızın kontrolunu elinizden kaçırmaya başladığınızı düşündüğünüzü işaret ederken, zamanın hızla geçmesi karşısında yaşlanma, bazı şeyleri zamanında yapamama korkusu içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Ancak yeni bir eve taşınmanız hayatınızda yeni bir başlangıcı simgelemekte, ancak bu başlangıçta beklentilerinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Meyvesiz ağa., para bulmak iyi şeyler değil. Bu yeni başlangıç umduğunuz şeyleri tam olarak karşılayamayabilir ancak hayatınızda yeni bir umut, bir değişim anlamında olumlu gelişmeler yaratabilir.

Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi yazar mısınız?

Rüyanın unsurlar: yeni ev, ev taşımak, taşınmak, balkona çıkmak, asma ağacı, siyah örtü, tomarla para, meyvesiz ağaç, pencere demiri, kuş pisliği, güvercin,

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *