Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak Görmek

Temmuz 23, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek islami yorumu, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek neye çıkar, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yeni bir eve taşınmak görmek nedir? yeni bir eve taşınmak görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yeni bir eve taşınmak görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yeni bir eve taşınmak

Merhaba, benim 6 aydır çok sık, daha öncesinde ise ara sıra fakat farklı şekillerde gördüğüm bir rüyam var;

Yeni bir eve taşınmış yada taşınacak oluyoruz, bu evler her seferinde çok büyükler istediğimden de fazla. Dolaşırken önüme yeni yeni odalar çıkıyor şaşırıyorum. Fakat evler eski, tadilata ihtiyaç var, dışı yada bahçesi yada balkonu manzarası çok güzel ama mesela mutfak tezgahı topraktan, saçma bir düzeni var. Odalar karanlık ve bazen ürkütücü, aynı zamanda bu evlerin hepsi eşyalı ama hiçbiri benim değil, eşyalarda güzel değil, eski moda ama evi o şekilde almışız.

Bu evleri gezerken hep huzursuzum, beğenemiyorum ama taşınacağımız için neresinde nasıl iyileştirme yaparız onu düşünüyorum. Böyle sıkıntılı bir rüya. Evler değişiyor ama rüya aynı.

Yorumunu çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Gönderen Fame.

Rüya Tabiri:

Fame merhaba,

Rüyanızla ilgili geniş bilgiyi rüyada ev görmek sayfasında detaylı bilgi bulunmaktadır. İçinde bulunduğunuz ruh hali ve diğer faktörler ile buradaki bilgiyi bir araya getirerek rüyaların mesajını bulabilirsiniz.

Hakkınızda hiç bir bilgi vermediğinizi için bizim sağlıklı açıklama yapmamaız mümkün değil. Ben sadece size yardımcı olmak için bir kaç şey söyleyebilirim.

1. Bir rüyayı tekrar tekrar görmek, o rüyanın verdiği mesajın önemli olduğunu yada o mesajı anlayamadığımızı gösterir.

2. Rüyalarınızda dikkat ederseniz sürekli çelişkili veya tezat durumlar söz konusu, bu gerçek hayatınızda yaşadığınız kararsızlık işareti olabilir.

Rüyanın unsurları: eve taşınmak, ev bakmak, ev aramak, eski evler, karanlık odalar, bahçeli ev

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *