Rüyada Yeşil Su Içinde Timsah Görmek

Temmuz 18, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada yeşil su içinde timsah görmek ne anlama gelir, Rüyada yeşil su içinde timsah görmek imam nablusi dini yorumu, Rüyada yeşil su içinde timsah görmek islami olarak nasıl yorumlanır, Rüyada yeşil su içinde timsah görmek islami anlamı nedir, Rüyada yeşil su içinde timsah görmek dini yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yeşil su içinde timsah görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yeşil su içinde timsah görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yeşil su içinde timsah görmek nedir? yeşil su içinde timsah görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yeşil su içinde timsah görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yeşil su içinde timsah görmek

Merhabalar,

Erkek arkadaşımla yeşil bir suyun yanında hızlı hızlı yürüyoruz. Birden elimi bırakıp suya atlıyor, ben ona “timsah geliyor ilerde acele et yukarı çık” diyorum ama kendisi çıkmıyor yukarı ve timsahın yanına gidip onunla boğuşuyor, bir süre suyun altında kalıp tekrar yukarı çıkıyorlar, timsaha yumruk atmaya başlıyor, ben bağırıyorum, ilerde bir kaç adam var yardım etmiyorlar, ben taş atmaya falan başlıyorum ama sonunu hatırlamıyorum.

Hayatımda gördüğüm en kötü rüyaydı, kalktığımda kan ter içindeydim…

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Emel tarafından 29.03.2013 / 10:43 tarihinde gönderilmiş.

Rüyanın Yorumu:

Emel Merhaba,

Rüyanız oldukça önemli mesajlar vermekte ve yeşil su duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade ederken hızlı hızı yürümeniz hedeflerinize ilerlediğinizi, herşeyin dileğiniz yönde gelişeceğini işaret etmektedir.

Ancak, gördüğün timsah hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade etmekte ve olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır.

Bunlara dikkat ettiğinizde her şeyin çok iyiye gideceğini müjdelemektedir.

Rüyanın unsurları: yeşil su, hızlı yürümek, suya atlamak, timsah, timsahla boğuşmak, taş atmak

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *