Rüyada Yeşil Tesbih Görmek

Haziran 29, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Rüya Tabirleri İslami, Rüyada yeşil tesbih görmek islami rüya tabiri, Rüyada yeşil tesbih görmek imam nablusi dini rüya yorumu, Rüyada yeşil tesbih görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada yeşil tesbih görmek ne anlama gelir, Rüyada yeşil tesbih görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yeşil tesbih görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yeşil tesbih görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yeşil tesbih görmek nedir? yeşil tesbih görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yeşil tesbih görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yeşil tesbih görmek

Ana unsurlar tesbih almak, siyah tespih, tespih taneleri

Rüyamda ablam bana, annemle birlikte tesbih aldıklarını söylüyor ve diyorki al bu yeşil tesbihide sana aldık diyor tesbihi uzatıyor.
Tesbihi elime alıyorum ama tesbihin taneleri simsiyah.

Bu rüya neyi işaret ediyor.

Rüyanın Açıklaması:

17 Şubat 2010, 00:34

Rüyada tesbih görmek iyi bir haber almak, mutlu olmak olarak yorumlanır.

Yeşil tespih size huzur verecek bir haberdir. Ancak tesbihin siyah olması iyi haber beklerken beklediğiniz haberi alamamak olarak yorumlanabilir.

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.

2 Yorum - Rüyada Yeşil Tesbih Görmek

  1. ebru berberoglu diyor ki:

    Rüyamda kızım yeşil renkli bir sürü tesbihi bilegine geçirmişti karsısında bir adam güle oynaya bi yandan konusup bi yandanda sırayla bilegindeki tesbihleri ona veriyordu bu ne anlama gelir acaba

  2. Seher diyor ki:

    Ben rüyamda yeşil tesbih gördüm bana bu tesbiği veren adam yaşlı beyaz sakallı ve beyaz boyu kadar sopası vardı üstelik Urfa Harran’da 2bin dönümlük arsa bana aitmiş tapuyu bana beyambeyaz giyimli yüzü gözü kapalı adam getirdi ve bu senin gerçek tabun dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current month ye@r day *