Rüyada Yurtdışına Gitmek, Yurt Dışına Gittiğini Görmek

Eylül 24, 2014 - Ali USLU | Kategori Rüya Yorumları.

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek islami yorumu, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek neye çıkar, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek imam nablusi islami rüya yorumları, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek diyanet rüya tabirleri, Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek nasıl yorumlanır

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek ile ilgili çeşitli kaynak sitelerden toparladığımız rüya tabirlerini sizlere aktarıyoruz.

Ancak unutmayınız ki rüyalar ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek nedir? yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmenin rüya tabiri nasıl yorumlanacağını arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Bu sayfada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek rüyasının ne anlama gelebileceğini, psikolojik olarak nasıl yorumlayabileceğinizi ve açıklamasının nasıl yapılabileceği gibi kafanıza takılan sorulara cevap verecektir..

Rüyada yurtdışına gitmek, yurt dışına gittiğini görmek

Rüya başlığı karmaşık bir rüya

Ruya detayı rüyamda, benimle gerçek hayatımda evlenmeyi düşünen erkeğin yanına, yani yurtdışına gidiyordum.

Sonra kendimi bir evde buldum. Bir genç kız vardı benimle konuşan, sanırım onun kizıydı. Sonra erkek arkadaşımla konuşmaya çalışıyoruz ama malesef o sadece yabancı dil bildiğinden anlaşamıyoruz bir türlü. Durumun farkında olduğu için gülümsüyor.

Sonra binanın tepesinde buluyorum kendimi o ve bir- iki kişi daha var bulunduğumuz yerde, yemek pişiriyorlar, sanırım mangaldı. Sonra ben binadan aşağıya bakıyorum. Aşağıda balkonda yemek yemeye hazırlanan insanları görüyorum. Yalnız binanın yüksekliğinden dolayı başım dönüyor.

Sonra olduğumuz yerde bir zeytin ağacı görüyorum ve altında büyük bir kırık ayna parçası var ve hemen o ağacın önünde yığınla maden kömürü görüyorum ve üzerine çıkıp kömür toplamaya çalışıyorum. Heryerim kararıyor kömür tozundan ve millette bu durumuma gülüyor.

Birde burnuma deniz kokusu geliyordu. işte bu kadar rüyam.

İpuçları aşağıya bakmak, ayna parçası, balkonda yemek, binanın tepesi, deniz kokusu, genç kiz, kırık ayna, kömür toplamak, kömür tozu, maden kömürü, mangal, yabancı dil, yemek pişirenler, yüksek bina, yurtdışı, yurtdışına gitmek, zeytin ağacı, yurtdışı rüya tabiri, yurtdışı rüya açıklaması, yurtdışı rüya anlamı, yurtdışı neye delalet eder, yurtdışı ne manaya gelir, yurtdışı görmenin anlamı, yurtdışı neyi gösterir, yurtdışı ne demektir, yurtdışı rüya yorumu, yurtdışı neyi işaret eder

Bu sayfadaki rüya tabirleri kişiye özeldir. Sizde aynı ya da benzer bir rüya gördüyseniz aşağıda ki yorum bölümünden isim, e-mail ve gördüğünüz rüyanın açıklamasıyla bize yollayın, rüyanızı yorumlayalım.
İslami Rüya Tabirleri


Bu Rüyayı En Çok Nasıl Aradınız?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Yorumu nasıl buldun?)
Loading ... Loading ...

Bkz: , , , , , , ,


RÜYANI ANLAT. RÜYA TABİRİN FACEBOOK HESABINA GELSİN.


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. thrown in /home/islamiru/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273